Tanasievich: Spartak va Zenit g‘alabaga intiladi
Sobiq «Dinamo» futbolchisi Yovan Tanasievich Rossiya chempionatining yaqinlashayotgan «Spartak» va «Zenit» jamoalari o‘rtasidagi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, bu o‘yin juda qiziqarli kechadi va durang natija hech bir murabbiyni qoniqtirmaydi. Faqat g‘alaba kerak bo‘ladi, chunki jamoalar muxlislar va rahbariyat oldida hisob berishi zarur.
Hozirgi vaqtda ikkala jamoa ham yangi mavsumni yaxshi boshlay olmagan. Jadvalda «Spartak» 11-o‘rinda, «Zenit» esa 8-o‘rinda bormoqda.
16 avgust kuni bo‘lib o‘tadigan beshinchi tur o‘yini Moskva vaqti bilan soat 17:30 da boshlanadi. Ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasi LiveResult portali tomonidan taqdim etiladi.
Shunday qilib, muxlislar o‘yinni onlayn tarzda kuzatib borish imkoniga ega bo‘ladilar. Ushbu uchrashuv jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘alaba uchun kurash o‘ta qizg‘in kechadi.

Танасиевич: Спартак и Зенит стремятся к победе
Бывший футболист «Динамо» Йован Танасиевич высказался о предстоящем матче чемпионата России между командами «Спартак» и «Зенит». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, игра будет очень интересной, и ничейный результат не устроит ни одного тренера. Нужна только победа, так как команды должны отчитываться перед болельщиками и руководством.
В настоящее время обе команды не смогли хорошо начать новый сезон. В таблице «Спартак» занимает 11-е место, а «Зенит» — 8-е.
Матч пятого тура, который состоится 16 августа, начнется в 17:30 по московскому времени. Текстовую трансляцию этого матча предоставляет портал LiveResult.
Таким образом, болельщики смогут следить за игрой онлайн. Эта встреча имеет большое значение для команд, и борьба за победу будет очень напряженной.