Smorodskaya Lokomotiv va Baltika o‘yini haqida fikr bildirdi
Olga Smorodskaya, Moskva shahrining "Lokomotiv" futbol klubining sobiq prezidenti, Kaliningradning "Baltika" jamoasi bilan bo‘lib o‘tgan uchrashuv natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoalar Rossiya chempionatining beshinchi tur doirasida 16 avgust kuni o‘zaro maydonga chiqadi. Smorodskayaning so‘zlariga ko‘ra, hozircha Kaliningrad jamoasining "Lokomotiv"dan ochko olib qolish imkoniyati yo‘q.
Eng yaxshi holatda "Baltika" durang o‘ynashi mumkin. To‘rt tur yakuniga ko‘ra, ikkala klub ham dastlabki kutganlardan yaxshi natija ko‘rsatmoqda.
RPLda yangi qatnashayotgan "Baltika" Andrey Talalaev boshchiligida 8 ochko to‘plab, beshinchi o‘rinda bormoqda. "Lokomotiv" esa, murabbiy Mixail Galaktionov rahbarligida, barcha o‘yinlarda g‘alaba qozonib, turnir jadvalida birinchi o‘rinni egallab turibdi.

Smorodskaya высказалась о матче Локомотив и Балтика
Ольга Смородская, бывший президент футбольного клуба «Локомотив» из Москвы, высказалась о результате матча с командой «Балтика» из Калининграда. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команды встретятся на поле 16 августа в рамках пятого тура чемпионата России. По словам Смородской, у калининградской команды пока нет шансов набрать очки у «Локомотива».
В лучшем случае «Балтика» может сыграть вничью. По итогам четырех туров обе команды показывают результаты лучше, чем ожидалось изначально.
«Балтика», новичок РПЛ под руководством Андрея Талалаева, набрала 8 очков и занимает пятое место. «Локомотив» же под руководством тренера Михаила Галактионова выиграл все игры и занимает первое место в турнирной таблице.