Brad Pittdan Messi haqida iliq fikrlar berdi
Mashhur aktyor Bred Pitt "Inter Mayami" jamoasining hujumchisi Lionel Messi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Gollivud yulduzi argentinalik futbolchining mahoratiga qoyil qoldi. Pittning so‘zlariga ko‘ra, Messi juda ajoyib o‘yinchi va unga juda yoqadi.
U sayyoh sifatida bo‘lganida, uning o‘yinini ko‘rishga albatta vaqt ajratgan bo‘lardi. Messi katta musobaqa, xususan Jahon chempionatida o‘zini isbotlash uchun ko‘p mehnat qilgan va oxir-oqibat buni uddalagan.
2024 yilning 29 iyun yakshanba kuni "Inter Mayami" Klublar Jahon chempionatining 1/8 final bosqichida "PSJ" ga qarshi maydonga tushadi. Bu o‘yinda Messi birinchi marta o‘zining avvalgi jamoasiga qarshi o‘ynaydi.
Hozirda uning "Inter Mayami" bilan imzolangan shartnomasi 2025 yil oxirigacha amal qiladi. Ushbu voqealar futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va Messi jamoasi muvaffaqiyatli o‘yin ko‘rsatishiga umid qilinmoqda.

Брэд Питт высказал теплые мысли о Месси
Знаменитый актер Брэд Питт высказал свое мнение о нападающем команды "Интер Майами" Лионеле Месси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Голливудская звезда восхищен мастерством аргентинского футболиста. По словам Питта, Месси — очень замечательный игрок, и он ему очень нравится.
Будучи туристом, он обязательно выделил бы время, чтобы посмотреть его игру. Месси много работал, чтобы доказать себя на крупных турнирах, особенно на чемпионате мира, и в конечном итоге ему это удалось.
29 июня 2024 года в воскресенье "Интер Майами" выйдет на поле против "ПСЖ" в 1/8 финала клубного чемпионата мира. В этом матче Месси впервые сыграет против своей предыдущей команды.
В настоящее время его контракт с "Интер Майами" действует до конца 2025 года. Эти события вызывают большой интерес у футбольных болельщиков, и ожидается, что команда Месси покажет успешную игру.