Smolov karyerasini davom ettirishini istaydi
Futbolchi Fyodor Smolov «Krasnodar» jamoasidan ketgach, kelajak rejalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z faoliyatini davom ettirish istagini yashirmadi va bu haqda yaqin orada yangiliklar chiqishini aytdi. Smolovning o‘zi uchun bu mavsum unutilmas bo‘ldi, chunki u «Krasnodar» bilan Rossiya Premyer Ligasi chempionligini qo‘lga kiritdi.
Bu 35 yoshli futbolchi uchun birinchi chempionlik darajasi bo‘ldi. Avvalgi faoliyati davomida Smolov Moskva jamoalari – «Dinamo», «Lokomotiv» bilan birga shuningdek, «Anji», «Ural» va Ispaniyaning «Selta» klublarida ham to‘p surgan.
Uning kelajagi hali aniq emas, ammo muxlislar uni yangi muvaffaqiyatlar kutayotganini bilishadi. Smolov o‘zining professional faoliyatini davom ettirish niyatida ekanligini yashirmayapti va bu jarayon haqida so‘nggi ma’lumotlar yaqin orada e’lon qilinadi.

Смолов хочет продолжить карьеру
Футболист Фёдор Смолов высказал свои планы на будущее после ухода из команды «Краснодар». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он не скрывает желания продолжить свою карьеру и заявил, что в ближайшее время появятся новости по этому поводу. Для Смолова этот сезон стал незабываемым, так как он завоевал чемпионство в Российской Премьер-Лиге с «Краснодаром».
Это стало первым титулом чемпиона для 35-летнего футболиста. В ходе своей карьеры Смолов играл за московские команды – «Динамо», «Локомотив», а также за «Анжи», «Урал» и испанский клуб «Сельта».
Его будущее пока неясно, но фанаты знают, что его ждут новые успехи. Смолов не скрывает намерения продолжить свою профессиональную карьеру, и последние новости об этом будут опубликованы в ближайшее время.