Genich: PSJ Inter Mayami ustidan g‘alaba qozonadi
Klublar jahon chempionatining 1/8 final bosqichida amerikalik "Inter Mayami" jamoasi fransuzlarning "PSJ" jamoasiga qarshi o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu o‘yinga oid taxminlarni futbol sharhlovchisi Konstantin Genich bildirdi. Uning fikriga ko‘ra, Parij jamoasi g‘alaba qozonadi va o‘yinda darvozasi daxlsiz qoladi. Chunki agar "Inter" jamoasi to‘pni ko‘p nazorat qilmasa, ularga hujum qilish juda qiyin bo‘ladi.
Bu nuqtai nazar "RB Sport" tomonidan yetkazildi. "PSJ" va "Inter Mayami" o‘rtasidagi o‘yin yakshanba kuni, 29 iyunda bo‘lib o‘tadi. Bosh hakam o‘yinni soat 19:00 Moskva vaqti bilan boshlaydi.
O‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida mavjud bo‘ladi. Bu bellashuv futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli va muhim bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Genich: ПСЖ одержит победу над Интером Майами
Клуб сыграет против американской команды "Интер Майами" в 1/8 финала чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогнозы на этот матч озвучил футбольный комментатор Константин Генич. По его мнению, парижская команда одержит победу и в матче их ворота останутся неприкосновенными. Потому что если "Интер" не будет сильно контролировать мяч, им будет очень трудно атаковать.
Эта точка зрения была передана "RB Sport". Игра между "ПСЖ" и "Интер Майами" состоится в воскресенье, 29 июня. Главный судья начнет матч в 19:00 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция игры будет доступна на сайте Liveresult.ru. Это противостояние ожидается как интересное и важное событие для футбольных болельщиков.