Bulykin: Inter Fluminenseni kichik hisob bilan yutadi
O‘tgan vaqtning taniqli futbolchisi Dmitriy Bulykin Klub chempionlarining jahon chempionati 1/8 final bosqichida “Inter” va “Fluminense” jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
“Lokomotiv” klubi sobiq o‘yinchisining fikricha, Seriya A vakillari bir gol ustunlik bilan g‘alaba qozonishlari kerak. Uning aytishicha, yagona tashvish shundaki, Yevropa jamoalari dam olmasdan o‘ynashgani tufayli kuch yetishmasligi mumkin. Bu “Inter”ga ta’sir qilishi va kutilmagan vaziyatlar yuzaga kelishi ehtimoli bor.
Biroq barcha taxminlarga ko‘ra, “Inter” bugun eng kamida minimal hisob bilan g‘alaba qozonishi kutilmoqda. Natija 1:0 yoki 2:1 bo‘lishi mumkin, deydi Bulykin. “Inter” va “Fluminense” o‘rtasidagi o‘yin 30 iyun kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Futbol maydonida kechayotgan voqealarni LiveResult portali matnli translyatsiya orqali taqdim etadi. Klub chempionlarining jahon chempionati chorak finaliga “Palmeiras”, “Chelsi”, “PSJ” va “Bavariya” jamoalari allaqachon yo‘l oldi. Bu musobaqada yanada qiziqarli o‘yinlar davom etadi va tomoshabinlarni o‘ziga jalb qiladi.

Булыкин: Интер Флуминенси маленьким счетом побеждает
Знаменитый футболист прошлого Дмитрий Булыкин высказал свое мнение о предстоящем матче между командами “Интер” и “Флуминенсе” в 1/8 финала чемпионата мира клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению бывшего игрока клуба “Локомотив”, представители Серии А должны одержать победу с преимуществом в один гол. Он отметил, что единственное беспокойство заключается в том, что европейские команды могут испытывать недостаток сил из-за того, что играют без отдыха. Это может повлиять на “Интер” и возникнуть неожиданные ситуации.
Тем не менее, по всем прогнозам, “Интер” сегодня ожидается, что победит как минимум с минимальным счетом. Результат может быть 1:0 или 2:1, говорит Булыкин. Матч между “Интером” и “Флуминенсе” начнется 30 июня в 22:00 по московскому времени.
Портал LiveResult будет предоставлять текстовую трансляцию событий на футбольном поле. В четвертьфинал чемпионата мира клубов уже прошли команды “Палмейрас”, “Челси”, “ПСЖ” и “Бавария”. В этом турнире продолжатся еще более интересные игры, которые привлекут зрителей.