Grishin: CSKA Partizanni 3:1 hisobida yutdi
Sobiq Moskvadagi CSKA jamoasi o‘yinchisi Aleksandr Grishin do‘stlik uchrashuvi haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ular Serbiya poytaxti Belgradning Partizan jamoasi bilan o‘ynashdi va CSKA 3:1 hisobida g‘alaba qozondi. Fabio Chelestini qo‘l ostidagi jamoa o‘yinda ustunlikni qo‘lga kiritdi va g‘alabani munosib tarzda ta’minladi.
Grishinning ta’kidlashicha, o‘yinning ikkinchi yarmi birinchi yarmidan ancha yaxshi kechdi. U bu haqda Match TV telekanalida so‘zlab berdi.
O‘yin juda qiziqarli va tarang kechdi. Esda tutish lozimki, o‘tgan mavsumda CSKA Rossiya chempionatida turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallagan. Shuningdek, mamlakat kubogida Moskva jamoasi Rostovga qarshi yakuniy o‘yinda g‘alaba qozonib, kubokni qo‘lga kiritgan edi.
Ushbu natijalar CSKA jamoasining joriy mavsumdagi ishonchli o‘yinini ko‘rsatadi. Jamoa muxlislari va mutaxassislari kelajakda ham shunday muvaffaqiyatlarga erishishni kutishmoqda.

Гришин: ЦСКА победил Партизан со счетом 3:1
Бывший игрок московского ЦСКА Александр Гришин поделился своими мыслями о товарищеском матче. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Они сыграли с командой "Партизан" из столицы Сербии, Белграда, и ЦСКА одержал победу со счетом 3:1. Команда под руководством Фабио Челестини завладела преимуществом в игре и достойно обеспечила победу.
По словам Гришина, второй тайм прошел значительно лучше первого. Он рассказал об этом на телеканале Матч ТВ.
Игра была очень интересной и напряженной. Следует отметить, что в прошлом сезоне ЦСКА занял третье место в турнирной таблице чемпионата России. Также московская команда, одержав победу в финальном матче Кубка страны против Ростова, завоевала кубок.
Эти результаты демонстрируют уверенную игру команды ЦСКА в текущем сезоне. Фанаты и специалисты ожидают, что в будущем команда добьется таких же успехов.