Fluminense va Al-Hilol o‘yini 1:1 hisobida tugaydi
Klub jahon chempionati yarim finaliga ilk yo‘llanmani «Fluminense» va «Al-Hilol» jamoalari qo‘lga kiritadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinning aniq hisobiga oid bashoratni Aleksandr Mostovoy berdi. Rossiya terma jamoasi sobiq o‘yinchisi asosiy vaqtda Braziliya va Saudiya Arabistoni jamoalari eng kuchlini aniqlay olmasligini ta'kidladi.
Mostovoyning fikricha, asosiy vaqtda har ikki jamoa bittadan gol uradi va o‘yinning yakuniy hisoblari 1:1 bo‘ladi. Bu ma’lumotni «VseProSport» manbasi keltirgan.
«Fluminense» va «Al-Hilol» o‘rtasidagi uchrashuv 4 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. O‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin.
Ushbu o‘yinda g‘olib chiqqan jamoa yarim finalda «Palmeiras» va «Chelsi» o‘rtasidagi juftlikdagi kuchlini kutib oladi. Bu raqobat yuqori darajada bo‘lishi kutilmoqda va muxlislar uchun qiziqarli bahslar taqdim etadi.

Игра Флуминенсе и Аль-Хилаль заканчивается со счетом 1:1
Клуб получает первую путевку в полуфинал чемпионата мира «Флуминенсе» и «Аль-Хилол». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз точного счета этой игры дал Александр Мостовой. Бывший игрок сборной России отметил, что в основное время команды Бразилии и Саудовской Аравии не смогут определить сильнейшего.
По мнению Мостового, в основное время каждая команда забьет по одному голу, и итоговый счет матча будет 1:1. Эта информация была предоставлена источником «VseProSport».
Матч между «Флуминенсе» и «Аль-Хилол» начнется 4 июля в 22:00 по московскому времени. Игра будет доступна для просмотра в текстовом формате через портал LiveResult.
Команда, которая победит в этой игре, встретится в полуфинале с сильнейшим из пары «Палмейрас» и «Челси». Ожидается, что это противостояние будет на высоком уровне и предоставит интересные баталии для болельщиков.