Torop: Krasnodarga jiddiy tayyorgarlik ko‘ryapmiz
Moskva CSKA jamoasining darvozaboni Vladislav Torop Serbiya klubi OFI bilan o‘tkazilgan do‘stlik uchrashuvidan so‘ng fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
“Armiyachilar” natijali o‘yinda 4:2 hisobida g‘alaba qozondi. Toropning aytishicha, eng muhimi jarohat olmaysiz o‘ynash bo‘lgan.
U Viljagra bilan bog‘liq muammo yuzaga kelganini aytdi va uning sog‘lig‘i yaxshilanishiga umid bildirdi. Jamoa o‘yinni yaxshi boshlagan va kerakli ruhiyatni olgan.
Endilikda ular “Krasnodar” jamoasiga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Eslatib o‘tamiz, o‘tgan mavsumda CSKA Rossiya kubogini qo‘lga kiritgan.
Premyer-liga musobaqasining yakuniy jadvalida esa Moskva jamoasi uchinchi o‘rinni egallagan. Rossiya Superkubogi uchun o‘yin 12 iyul kuni Qozon shahrida o‘tkaziladi va CSKA “Krasnodar” bilan bahs olib boradi.

Тороп: Мы серьезно готовимся к поездке в Краснодар
Вратарь московского ЦСКА Владислав Тороп высказал свои мысли после товарищеского матча с сербским клубом ОФИ. Об этом сообщает Euro-football.ru.
«Армейцы» одержали победу в результативной игре со счетом 4:2. По словам Торопа, самое главное — это играть без травм.
Он отметил, что возникла проблема, связанная с Вилягрой, и выразил надежду на улучшение его здоровья. Команда хорошо начала игру и получила необходимый настрой.
Теперь они готовятся к матчу с командой «Краснодар». Напоминаем, что в прошлом сезоне ЦСКА завоевал Кубок России.
В итоговой таблице соревнования Премьер-лиги московская команда заняла третье место. Игра за Суперкубок России пройдет 12 июля в Казани, и ЦСКА встретится с «Краснодаром».