Trent Arnold mashg‘ulotda jarohat oldi, o‘yinlarda yo‘q
Madridning “Real” jamoasi himoyachisi Trent Arnold-Aleksandr Jahon klub chempionati yarim finalida “PSJ”ga qarshi o‘ynay olmaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda COPE manbasi xabar berdi. Ma’lum bo‘lishicha, 26 yoshli ingliz futbolchisi kecha bo‘lib o‘tgan mashg‘ulot davomida jarohat olgan.
Jarohatning tabiati va tiklanish muddati hozircha noma’lum. Oldinroq Trent yarim final uchrashuviga tayyorgarlik ko‘rayotgani haqida ma’lumot berilgan edi.
Ushbu o‘yinda “Real” va “Pari Sen-Jermen” jamoalari o‘rtasidagi bahsni Liveresult saytidagi matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin. Shuningdek, 8 iyun kuni o‘tkazilgan boshqa yarim final uchrashuvida “Fluminense” jamoasi “Chelsi”ga qarshi 2 ta gol o‘tkazib yuborib, mag‘lub bo‘ldi.

Трент Арнольд на тренировке получил травму, его не будет в играх
Защитник мадридского "Реала" Трент Арнольд-Александр не сможет сыграть против "ПСЖ" в полуфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает источник COPE. Известно, что 26-летний английский футболист получил травму во время вчерашней тренировки.
Природа травмы и срок восстановления пока неизвестны. Ранее сообщалось, что Трент готовится к полуфинальному матчу.
Эту игру между "Реалом" и "Пари Сен-Жермен" можно будет следить через текстовую трансляцию на сайте Liveresult. Также 8 июня в другом полуфинальном матче команда "Флуминенсе" проиграла "Челси", пропустив 2 гола.