«Krasnodar» jamoasining hujumchisi Mozes Kobnan Rossiya Premer Ligasi yangi mavsumining boshlanishi oldidan murabbiy Murad Musayevning ko‘rsatmalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Murad Olegovich jamoa a’zolariga yaxshi ish qilganliklarini ta’kidlab, oldinga intilish kerakligini aytgan. U har doim mag‘lub bo‘lmaslik va hech narsaga erishilganligini o‘ylamaslik zarurligini ta’kidladi.
O‘tgan mavsumda «Krasnodar» birinchi marta Rossiya Premer Ligasi chempionligini qo‘lga kiritdi va bu borada Sankt-Peterburgning «Zenit» jamoasini bir ochko bilan ortda qoldirdi. Yangi mavsumning birinchi turida Murad Musayev boshchiligidagi jamoa mehmon sifatida «Pari NN» jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Ushbu o‘yin 20 iyul, yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi. Jamoa yangi mavsumda ham muvaffaqiyatli o‘yin ko‘rsatishga intilmoqda.
Murabbiy va futbolchilar o‘z maqsadlariga erishish uchun tinimsiz mehnat qilmoqda. Shuningdek, muxlislar ham jamoani qo‘llab-quvvatlashda davom etmoqda.

Mozes: Краснодар хорошо поработал, движемся вперед
Нападающий команды «Краснодар» Мозес Кобнан высказал свое мнение о наставлениях тренера Мурада Мусаева перед началом нового сезона Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Мурад Олегович отметил, что игроки команды хорошо поработали и нужно стремиться вперед. Он подчеркнул, что всегда необходимо избегать поражений и не думать, что чего-то достигли.
В прошлом сезоне «Краснодар» впервые завоевал чемпионство в Российской Премьер-Лиге, опередив в этом плане санкт-петербургский «Зенит» на одно очко. В первом туре нового сезона команда под руководством Мурада Мусаева выйдет на поле в качестве гостей против команды «Пари НН».
Эта игра состоится 20 июля, в воскресенье. Команда также стремится показать успешную игру в новом сезоне.
Тренер и футболисты неустанно трудятся для достижения своих целей. Также болельщики продолжают поддерживать команду.