Musayev: Superkubok o‘yini uchun tayyormiz
Murad Musayev, “Krasnodar” jamoasi bosh murabbiyi, Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida Moskva CSKA jamoasiga qarshi o‘tkaziladigan o‘yindan oldin fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Superkubok uchun o‘yin juda muhimligini ta’kidladi va jamoa unvonni qo‘lga kiritishni istayotganini aytdi. Musayevning so‘zlariga ko‘ra, chempion bo‘lgan paytda his-tuyg‘ular juda noyob va ularni boshqa hech narsa bilan solishtirib bo‘lmaydi.
Bunday muvaffaqiyatdan keyin o‘yinchi yanada ko‘proq g‘alaba qozonishni xohlaydi. “Krasnodar” va CSKA o‘rtasidagi o‘yin 12 iyun kuni Qozon stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:00da boshlanadi. O‘tgan mavsumda “Krasnodar” birinchi marta Rossiya Premyer Ligasining chempioni bo‘lgan bo‘lsa, CSKA esa Rossiya Kubogida g‘alaba qozongan.
Ushbu o‘yin ikkala jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega bo‘lib, muxlislar katta qiziqish bilan uni kutmoqda.

Musayev: Мы готовы к игре за Суперкубок
Мурад Мусаев, главный тренер команды "Краснодар", высказал свои мысли перед игрой против московского ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что игра за Суперкубок очень важна и команда хочет завоевать титул. По словам Мусаева, чувства, которые испытываешь, когда становишься чемпионом, очень уникальны и их нельзя сравнить ни с чем другим.
После такого успеха игрок хочет добиться еще большего количества побед. Игра между "Краснодаром" и ЦСКА состоится 12 июня на стадионе Казани.
Матч начнется в 18:00 по московскому времени. В прошлом сезоне "Краснодар" впервые стал чемпионом Российской Премьер-Лиги, а ЦСКА одержал победу в Кубке России.