Musayev: Glebov va Kislyakning kelajagi yorqin
Krasnodar jamoasining bosh murabbiyi Murad Musayev yosh futbolchilar, xususan, CSKA tarkibidagi Kirill Glebov va Matvey Kislyakning rivojlanishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ularning kelajagi yorqin ekanligini ta’kidladi. Ayniqsa, bu yil Kislyak yangi yil bayramidan so‘ng jamoaning asosiy yetakchisiga aylanganini qayd etdi.
Yangi murabbiy ostida u raqam o‘n pozitsiyasida o‘ynab, yaxshi natijalar ko‘rsatmoqda. Musayevning so‘zlariga ko‘ra, yosh futbolchilar bilan ishlashda murabbiyning kundalik mehnati va e’tibori muhim ahamiyatga ega.
12 iyul kuni Krasnodar va CSKA jamoalari OLIMPBET Rossiya Superkubogi doirasida o‘zaro kuch sinashadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yin futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jamoalarning hozirgi holatini ko‘rsatadi.

Мусаев: Будущее Глебова и Кисляка светлое
Главный тренер команды Краснодар Мурат Мусаев высказал мнение о развитии молодых футболистов, в частности, Кирилла Глебова и Матвея Kislyak из состава ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что их будущее светлое. Особенно он подчеркнул, что в этом году Kislyak стал основным лидером команды после новогодних праздников.
Под руководством нового тренера он играет на позиции номер десять и показывает хорошие результаты. По словам Мусаева, ежедневная работа и внимание тренера имеют важное значение при работе с молодыми футболистами.
12 июля команды Краснодар и ЦСКА встретятся в рамках OLIMPBET Кубка России. Матч начнется в 18:00 по московскому времени.