Grishin: Krasnodar yangi futbolchilar bilan ustun
Sobiq «Rubin» jamoasi futbolchisi Aleksandr Grishin Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida «Krasnodar» va CSKA jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassis fikricha, yaqinlashib kelayotgan uchrashuv qiziqarli kechadi. U jamoalarning g‘alaba qozonish imkoniyatlari teng ekanini ta’kidladi.
Grishinning ta’kidlashicha, «Krasnodar» jamoasining ustunligi shundaki, ular yaqinda ikki nafar yangi futbolchini sotib olishdi va tez orada uchinchi yangi o‘yinchining ismi e’lon qilinadi. Shuningdek, murabbiy o‘zgarmagan va tarkib deyarli avvalgidek qolgan.
Ushbu fikrlar «Chempionat» nashri tomonidan keltirilgan. «Krasnodar» va CSKA jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 12 iyul kuni o‘tkaziladi.
Asosiy hakamning start fiti Moskva vaqti bilan soat 18:00 da yangraydi. Ushbu uchrashuv futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otadi.

Гришин: Краснодар с новыми футболистами в преимуществе
Бывший игрок команды «Рубин» Александр Гришин высказал свои мысли о предстоящем матче между командами «Краснодар» и ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению специалиста, предстоящая встреча будет интересной. Он отметил, что шансы команд на победу равны.
Гришин подчеркнул, что преимущество команды «Краснодар» заключается в том, что они недавно приобрели двух новых футболистов, и вскоре будет объявлено имя третьего нового игрока. Также тренер не изменился, и состав остался практически прежним.
Эти мысли были приведены изданиям «Чемпионат». Матч между командами «Краснодар» и ЦСКА состоится 12 июля.
Сигнал стартового свистка главного судьи прозвучит в 18:00 по московскому времени. Эта встреча вызовет большой интерес у футбольных болельщиков.