U murabbiyni juda yaxshi mutaxassis deb atadi va jamoa bilan birgalikda samarali ish olib borishga ishonch bildirdi. Villian Rosha so‘zlariga ko‘ra, hozirda ko‘p mehnat qilish zarur, shunda belgilangan maqsadlarga erishish mumkin bo‘ladi.
U bu borada o‘z jamoasi bilan maksimal natijalarga erishishga tayyorligini ta’kidladi. O‘tgan mavsumda CSKA Rossiya kubogini qo‘lga kiritgan va Premyer-liga musobaqasida uchinchi o‘rinni egallagan edi.
12 iyul, shanba kuni, «armeychilar» Rossiyaning OLIMPBET Superkubogi doirasida «Krasnodar» jamoasi bilan o‘yin o‘tkazadi. Ushbu bahs Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
Ushbu uchrashuv katta ahamiyatga ega bo‘lib, jamoalar yangi mavsum oldidan o‘z kuchini sinab ko‘radi.

Roşa CSKA выразила надежду на нового тренера
Бразильский защитник Виллиан Роша высказал свои мысли о новом главном тренере московского ЦСКА Фабио Челестини. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он назвал тренера очень хорошим специалистом и выразил уверенность в том, что команда будет эффективно работать вместе. По словам Виллиана Роши, сейчас необходимо много трудиться, чтобы достичь поставленных целей.
Он подчеркнул, что готов добиваться максимальных результатов со своей командой. В прошлом сезоне ЦСКА завоевал Кубок России и занял третье место в соревновании Премьер-лиги.
12 июля, в субботу, «армейцы» проведут матч с командой «Краснодар» в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Этот матч пройдет на стадионе в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени.