Kabutov: O‘yindan keyin ikki stakan pivo normal
Kazanlik «Rubin» futbolchisi Dmitriy Kabutov spirtli ichimliklarga munosabati haqida gapirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U spirtli ichimliklarga nisbatan muloyim qarashda ekanini va futbol murabbiyi Glushenkovning fikrini qo‘llab-quvvatlashini bildirdi. Kabutovning so‘zlariga ko‘ra, o‘yindan keyin ikki stakan pivo ichish normal holat hisoblanadi.
33 yoshli yarim himoyachi o‘z fikrini «Match TV» telekanalida aytib o‘tdi. Dmitriy Kabutov 2022 yildan buyon Kazan jamoasida o‘ynamoqda.
O‘tgan mavsumda Rossiya Premer-ligasida u 28 ta o‘yinda maydonga tushib, bitta gol urdi hamda olti golga uzatma berdi. Shu mavsumda «Rubin» jamoasi musobaqa jadvalida yettinchi o‘rinni egalladi.
Kabutovning tajribasi va o‘yindagi samaradorligi jamoaning muvaffaqiyatiga ijobiy ta’sir ko‘rsatmoqda. U o‘zining professional faoliyatini davom ettirishda davom etmoqda va jamoaga katta yordam bermoqda.

Кабутов: После игры два стакана пива нормально
Футболист казанского «Рубина» Дмитрий Кабутов высказался о своем отношении к спиртным напиткам. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он заявил, что относится к спиртным напиткам с пониманием и поддерживает мнение футбольного тренера Глушенкова. По словам Кабутова, выпить две кружки пива после игры — это нормально.
33-летний полузащитник озвучил свое мнение на телеканале «Матч ТВ». Дмитрий Кабутов играет за казанскую команду с 2022 года.
В прошлом сезоне в Российской Премьер-лиге он вышел на поле в 28 матчах, забил один гол и сделал шесть голевых передач. В этом сезоне команда «Рубин» занимает седьмое место в турнирной таблице.
Опыт и эффективность Кабутова на поле положительно сказываются на успехе команды. Он продолжает свою профессиональную карьеру и оказывает значительную помощь команде.