Holanning Rimdagi ta’tili muxlislarni hayajonlantirdi
Manchester Siti jamoasining yulduz hujumchisi Erling Holann ta'til vaqtini maroqli o‘tkazmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Norvegiyalik futbolchi Italiya poytaxti Rim shahriga tashrif buyurib, o‘z taassurotlarini ijtimoiy tarmoqlarda bo‘lishdi. U Rimni dunyodagi eng go‘zal shaharlar qatorida ekanligini ta’kidladi.
Shuningdek, shahar taomlarining mazasi unga nihoyatda yoqqanini bildirdi. Erling yozishicha, yoz faslidan zavqlanmoqda va Rim shahriga maroqli vaqt uchun minnatdorlik izhor qilgan.
U Italiyani juda yaxshi ko‘radi. Holanning bu postidan so‘ng unga Italiya Serie A ligasidan takliflar kelishi mumkinligi aytilmoqda.
Hozircha esa Norvegiyalik futbolchiga klub jamoalaridan ko‘ra muxlislar ko‘proq e’tibor qaratmoqda. Ularning sharhlari Holanning ijtimoiy tarmoqlardagi postlari ostida faol davom etmoqda.
Bu esa futbolchining muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otganidan dalolat beradi. Erling Holannning yozgi ta’tili va Rim shahridagi taassurotlari uning hayotidagi muhim va yorqin lahzalardan biri bo‘lib qolmoqda.

Отпуск Холана в Риме взволновал поклонников
Звезда Манчестер Сити Эрлинг Холланд проводит отпуск с удовольствием. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Норвежский футболист посетил столицу Италии Рим и поделился своими впечатлениями в социальных сетях. Он отметил, что Рим входит в число самых красивых городов мира.
Также он сообщил, что ему очень понравились вкусы местной кухни. Эрлинг написал, что наслаждается летним сезоном и выразил благодарность за приятное время в Риме.
Он очень любит Италию. После этого поста Холланду могут поступить предложения из итальянской Серии А.
Пока что норвежскому футболисту уделяют больше внимания фанаты, чем клубы. Их комментарии активно продолжают появляться под постами Холланда в социальных сетях.
Это свидетельствует о том, что футболист вызывает большой интерес среди поклонников. Летний отпуск Эрлинга Холланда и его впечатления в Риме остаются одним из важных и ярких моментов в его жизни.