Talabalarni ishga qabul qilish jarayoni soddalashtiriladi
Postekoglu uchrashuvlar oldidan “Tottenxem”ning ichki vaziyati, jamoa o‘yinchilarining ahvoli, jarohatlanganlar haqidagi ma’lumotlarni tashqariga chiqarilayotgani raqiblarga qo‘l kelayotganini aytdi.
Avstraliyalik murabbiy klub mutasaddilari anchadan beri bu holatni o‘rganayotgani va tez orada natija ma’lum bo‘lishini ta’kidladi.
- Lagerimizda ichki ma’lumotlarni kimdir muntazam tarqatib turadi. Biz qidiruv doirasini toraytirib boryapmiz. Bu masalani anchadan beri o‘rganyapmiz va ma’lumotlar qanday sizdirilayotgani haqida to‘liq tasavvurga ega bo‘ldik. Tez orada bunga barham beramiz, - dedi Agne Postekoglu.
Ta’kidlash joizki, joriy mavsum “Tottenxem” uchun juda og‘ir o‘tmoqda. Londonliklar kelasi mavsum Yevropa kuboklariga yo‘llanma beradigan o‘rinlarga da’vogarlik qila olmayapti va musobaqa jadvalining quyi qismiga tushib qolgan.

Процесс приема студентов на работу упрощается
В одном из известных клубов английской Премьер-лиги "Тоттенхэм" внутреннее окружение нарушено. Главный тренер Анге Постекоглу заявил, что в команде есть "крысa", которая выносит внутренние разговоры наружу, и он уже выяснил, кто это делает.
Постекоглу перед матчами отметил, что утечка информации о внутреннем состоянии "Тоттенхэма", состоянии игроков команды и травмированных помогает соперникам.
Австралийский тренер подчеркнул, что клубные руководители давно изучают эту ситуацию и вскоре результаты будут известны.
- В нашем лагере кто-то регулярно распространяет внутреннюю информацию. Мы сужаем круг поиска. Мы изучаем этот вопрос уже давно и имеем полное представление о том, как информация утечет. Скоро мы положим этому конец, - сказал Анге Постекоглу.
Стоит отметить, что текущий сезон для "Тоттенхэма" проходит очень тяжело. Лондонцы не могут претендовать на места, дающие путевку в европейские кубки, и оказались в нижней части турнирной таблицы.