Farida sevimli seriali haqida fikr bildirdi
O‘zbek san’ati va kino olamida o‘z o‘rniga ega bo‘lgan xalq artisti va xonanda Farida yaqinda bergan intervyusida o‘zining sevimli seriali haqida fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Undan hozirda qaysi serialni zavq bilan tomosha qilayotgani haqida so‘ralganda, aktrisa bu borada ochiq fikrini aytdi. Faridaning so‘zlariga ko‘ra, u ayni paytda “Taşacak Bu Deniz” nomli xorijiy serialni katta qiziqish bilan kuzatib bormoqda.
Ushbu serial syujeti, obrazlari va voqealar rivoji san’atkorni o‘ziga jalb qilgan. Farida serialning mazmun va ifodasi tomoshabinni o‘ylashga undashi, shuningdek, aktyorlarning mahoratli ijrosi haqida ijobiy fikr bildirdi.
— Men ayni paytda “Taşacak Bu Deniz” serialini katta qiziqish bilan tomosha qilmoqdaman. Sizga ham ushbu serialni ko‘rishni tavsiya qilaman.
Juda qiziqarli va mazmunli asar, — dedi Farida. San’atkorning tavsiyasi muxlislar orasida qiziqish uyg‘otdi.
Ko‘pchilik yangi serial bilan tanishishga va uni tomosha qilishga qaror qilmoqda. Faridaning tomoshabinlar bilan o‘ziga xos muloqoti uning ijodiga bo‘lgan mehrni yanada oshirmoqda.

Фарида высказалась о своем любимом сериале
В узбекском искусстве и кино народная артистка и певица Фарида, недавно давшая интервью, высказалась о своем любимом сериале. Об этом сообщает Zamin.uz.
Когда ее спросили, какой сериал она сейчас с удовольствием смотрит, актриса открыто поделилась своим мнением. По словам Фариды, в настоящее время она с большим интересом следит за иностранным сериалом под названием «Taşacak Bu Deniz».
Сюжет, персонажи и развитие событий этого сериала привлекли внимание артистки. Фарида положительно отозвалась о содержании и выражении сериала, которые заставляют зрителя задуматься, а также о мастерском исполнении актеров.
— В настоящее время я с большим интересом смотрю сериал «Taşacak Bu Deniz». Рекомендую вам тоже посмотреть этот сериал.
Очень интересное и содержательное произведение, — сказала Фарида. Совет артистки вызвал интерес среди поклонников.
Многие решили познакомиться с новым сериалом и начать его просмотр. Особое общение Фариды со зрителями еще больше усиливает ее любовь к творчеству.