Feruza Normatova kvartirasini singlisiga sovg‘a qildi
Aktrisa Feruza Normatova shaxsiy hayotidan samimiy voqea bilan muxlislarining diqqatini tortdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U turmushga chiqishidan oldin yashab kelgan kvartirasini singlisiga sovg‘a qilganini ma’lum qildi. Xonanda bu haqda ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida yozib, yosh oilani qo‘llab-quvvatlash maqsadida shunday qarorga kelganini bildirdi.
Uning aytishicha, singlisi turmush qurgan bo‘lsa-da, ular hali yosh oila bo‘lib, o‘z uyiga ega bo‘lish uchun harakat qilayotgan edi. “Singlim turmushga chiqqan, ammo ular hali yosh oila hisoblanadi.
Kuyovimizning To‘ytepa tomonida uylari bor, lekin ular Toshkentdan uy olish uchun mehnat qilib yurishardi. Yunusoboddagi uyim esa anchadan beri bo‘sh edi.
Robbim menga omonat qilib bergan bu mulkni yosh oilaga berishga qaror qildik. Muborak bo‘lsin”, — deb yozdi aktrisa.
Mazkur xabar ijtimoiy tarmoqlarda iliq kutib olindi. Muxlislar xonandaning bu samimiy ishini e’tirof etib, izohlarda unga havas va minnatdorlik bildiruvchi fikrlarni qoldirmoqda.
Bu holat yosh oilalarga ko‘mak berish va mehr-oqibatni namoyon etishning yaxshi namunasi sifatida qabul qilindi. Feruza Normatovaning bu harakati ko‘plab insonlar qalbidan joy oldi va ijtimoiy tarmoqlarda ko‘plab ijobiy fikrlar bilan qarshi olindi.
O‘zbek shoiri va aktyori Ahad Qayum bergan intervyulardan birida o‘zining yozgan she’rlaridan yaratilgan qo‘shiqlar mashhur xonandalar tomonidan ijro etilib, keng omma orasida mashhurlikka

Актриса Феруза Норматова привлекла внимание своих поклонников искренним событием из личной жизни. Об этом сообщил Zamin.uz.
Она сообщила, что подарила квартиру, в которой жила до замужества, своей сестре. Певица написала об этом на своей странице в социальных сетях, отметив, что приняла такое решение, чтобы поддержать молодую семью.
По её словам, хотя сестра уже вышла замуж, они всё ещё молодая семья и стараются обзавестись собственным жильём. «Моя сестра вышла замуж, но они всё ещё молодая семья.
У нашего зятя есть дом в районе Тойтепа, но они работают, чтобы купить квартиру в Ташкенте. Моя квартира в Юнусабаде уже давно пустует.
Мы решили подарить это имущество молодой семье, которое Бог доверил мне. Поздравляю», — написала актриса.
Эта новость была тепло принята в социальных сетях. Поклонники признали этот искренний поступок певицы и оставляют в комментариях слова восхищения и благодарности.
Этот случай был воспринят как хороший пример помощи молодым семьям и проявления доброты и заботы. Поступок Ферузы Норматовой занял место в сердцах многих людей и был встречен в социальных сетях с множеством положительных отзывов.