Lombarski: Krasnodarning chempionligi meni quvontirdi
Sobiq «Krasnodar» futbolchisi Igor Lombarski klubning bahorgi chempionligi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
«Bullar» o‘sha paytda Premyer-liga tarixida birinchi marta chempionlikni qo‘lga kiritishdi. Albatta, men «Krasnodar» jamoasi chempion bo‘lgani uchun juda xursand bo‘ldim.
Eng avvalo, men Sergey Nikolaevich Galitskiy uchun quvondim, u o‘z mehnati va istagi bilan buning munosibiga aylandi. O‘ylaymanki, yangi mavsumda klub yana ham yaxshi natijalar ko‘rsatadi, dedi Lombarski «Yevro-Futbol.Ru» tarmoq nashriga bergan intervyusida.
Yakshanba kuni «Krasnodar» Premyer-liga yangi mavsumdagi yo‘lini boshlaydi. Murad Musayev boshchiligidagi jamoa safarda «Pari NN» jamoasiga qarshi o‘ynaydi.

Ломбардский: Чемпионство Краснодара меня обрадовало
Бывший футболист «Краснодара» Игорь Ломбарский высказал свое мнение о весеннем чемпионстве клуба. Об этом сообщает Euro-football.ru.
«Бulls» в тот момент впервые в истории Премьер-лиги завоевали чемпионство. Конечно, я был очень рад, что команда «Краснодар» стала чемпионом.
Прежде всего, я обрадовался за Сергея Николаевича Галицкого, который своим трудом и желанием этого заслужил. Думаю, в новом сезоне клуб покажет еще лучшие результаты, - сказал Ломбарский в интервью сетевому изданию «Евро-Футбол.Ру».
В воскресенье «Краснодар» начнет свой путь в новом сезоне Премьер-лиги. Команда под руководством Мурада Мусаева сыграет в гостях против команды «Пари НН».