Genich: Zenit hozircha o‘z darajasida emas
Yakshanba kuni kechqurun Premyer liga birinchi bosqichida "Zenit" va "Rostov" jamoalari o‘ynashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Hisob birinchi taymning o‘rtalarida ochildi. Ivan Komarov darvoza tomon zarba berdi, bu esa darvozabon Yevgeniy Latyshonkaning to‘pni oyoq bilan chiqarishda qilgan xatosidan keyin sodir bo‘ldi.
Ushbu gol mezbonlar darvozasiga kiritildi. Sankt-Peterburgdagi o‘yinning holatiga mashhur futbol sharhlovchisi Konstantin Genich munosabat bildirdi.
U "Rostov" jamoasining o‘yini juda yaxshi, qat’iy va sifatli ekanligini ta’kidladi. Shu bilan birga, "Zenit" jamoasi hozircha o‘z darajasida emasligini aytdi.
Bu holat uni ajablantirganini yozdi. "Zenit" va "Rostov" o‘rtasidagi o‘yinning davomiyligini LiveResult portali tomonidan olib borilayotgan matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin.
Ushbu translyatsiya o‘yinning har bir daqiqasini aniq va tezkor tarzda yoritib boradi. Futbol ixlosmandlari uchun bu juda qulay va foydali xizmat hisoblanadi.

Genich: Зенит пока не на своем уровне
В воскресенье вечером в первом туре Премьер-лиги сыграют команды "Зенит" и "Ростов". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Счет был открыт в середине первого тайма. Иван Комаров нанес удар по воротам, что произошло после ошибки вратаря Евгения Латышонка при выбивании мяча ногой.
Этот гол был забит в ворота хозяев. На ход игры в Санкт-Петербурге высказался известный футбольный комментатор Константин Генич.
Он отметил, что игра команды "Ростов" очень хороша, уверенная и качественная. В то же время он сказал, что команда "Зенит" пока не на своем уровне.
Эта ситуация его удивила. За ходом матча между "Зенитом" и "Ростовом" можно следить через текстовую трансляцию, проводимую порталом LiveResult.
Эта трансляция точно и оперативно освещает каждую минуту игры. Для футбольных болельщиков это очень удобная и полезная услуга.