Krasnodar Gaetan Perren bilan birinchi mashg‘ulot o‘tkazdi
Chorshanba kuni “Krasnodar” jamoasi hujumchi yarim himoyachi Gaetan Perrenni o‘z safiga qo‘shganini e’lon qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Avvalroq 29 yoshli fransuz futbolchisi faqat o‘z vatanida – “Lion”, “Orlean” va “Oser” klublarida o‘ynagan. “Krasnodar” matbuot xizmati transfer yopilgandan keyingi birinchi mashg‘ulotdan video lavha taqdim etdi.
Klub xabariga ko‘ra, “Formani kiyganing – demak, bo‘qqa aylanding. Bu Gaetan Perrening birinchi mashg‘uloti”.
Hozirda “Krasnodar” Rossiya Premer-ligasining ikkinchi turida “Lokomotiv” jamoasiga qarshi o‘yiniga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Uchrashuv 26 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Birinchi turda “bo‘qalar” “Pari NN” jamoasini 3:0 hisobida mag‘lub etdi. Jamoa yangi futbolchi bilan kuchini oshirishni maqsad qilgan.

Краснодар провел первое занятие с Гаэтаном Перреном
В среду команда “Краснодар” объявила о подписании нападающего полузащитника Гаэтана Перрена. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее 29-летний французский футболист играл только на родине – в клубах “Лион”, “Орлеан” и “Осер”. Пресс-служба “Краснодара” представила видео с первой тренировки после завершения трансфера.
По сообщению клуба, “Надев форму, ты стал частью команды. Это первая тренировка Гаэтана Перрена”.
В настоящее время “Краснодар” готовится к матчу против команды “Локомотив” во втором туре Российской Премьер-Лиги. Встреча состоится 26 июля, в субботу.
В первом туре “быки” одержали победу над командой “Пари НН” со счетом 3:0. Команда ставит цель усилить свои позиции с новым футболистом.