Pari NN Olusegun bilan so‘nggi daqiqada kelishdi
Nijegorodlik "Pari NN" klubining bosh direktori David Melik-Guseynov "Krasnodar" jamoasidan vinger Olakunle Olusegunning klubga o‘tishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U so‘nggi daqiqalarda kelishuvga erishilganini ta’kidladi. Muzokaralarni Udaltsov olib borgan va ularni muvaffaqiyatli yakunlagan.
Bu natija uning mehnati yoki sport bo‘limining odatiy amaliyoti ekanini aniq aytish qiyin, lekin natijaning ijobiy bo‘lgani muhim, dedi Melik-Guseynov "Chempionat" nashriga bergan intervyusida. Shuningdek, Olusegun yangi futbol mavsumini "Pari NN" jamoasida ijaraga olingan shartnoma asosida o‘tkazishini ma’lum qildi.
Oldinroq, Olusegunning "Akhmat" klubiga ijara asosida o‘tishi haqidagi mish-mishlar tarqalgan edi. Bu ijara bitimini "Pari NN" funksionerlaridan biri bekor qilgani haqida xabarlar bor edi.

Пари NN Олусегуном договорились в последнюю минуту
Генеральный директор нижегородского клуба "Пари НН" Давид Мелик-Гусейнов высказал мнение о переходе вингера Олакунле ОлуSeguna из команды "Краснодар" в клуб. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что соглашение было достигнуто в последние минуты. Переговоры вел Удальцов, и они были успешно завершены.
Трудно сказать, является ли этот результат результатом его труда или обычной практикой спортивного отдела, но важно, что результат положительный, сказал Мелик-Гусейнов в интервью изданию "Чемпионат". Также ОлуSegun сообщил, что новый футбольный сезон проведет в команде "Пари НН" на условиях аренды.
Ранее ходили слухи о переходе ОлуSeguna в клуб "Ахмат" на условиях аренды. Сообщалось, что один из функционеров "Пари НН" отменил эту арендную сделку.