Korshunov: Spartak Baltikani mag‘lub etadi
Moskva “Spartak”ining sobiq o‘yinchisi Anatoliy Korshunov shanba kuni bo‘lib o‘tadigan “qizil-oq” jamoasining “Baltika” bilan o‘yini haqidagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bu uchrashuvdan faqatgina “Spartak”ning g‘alabasini kutayotganini aytdi. Korshunovning so‘zlariga ko‘ra, jamoa o‘z o‘yinida aniq va qat’iy maqsadga intilmoqda, faqat g‘alaba uchun kurashadi.
“Spartak”ning o‘yini ishonchli va jiddiy, bu esa jamoaning ruhiy holatini yaxshi ko‘rsatadi. Shuningdek, ekspert “Baltika” jamoasi oldingi turda Moskva “Dinamo”siga qarshi o‘yinda yaxshi taassurot qoldirganini ta’kidladi.
Biroq, u “Baltika” jamoasi hali ham “Spartak”dan kuchsiz ekanini aytdi. Uchrashuv 26 iyul kuni “Lukoyl Arena” stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 15:00 da boshlanadi. Bu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda.

Кошунов: Спартак победит Балтику
Бывший игрок московского "Спартака" Анатолий Кошунов высказал свои мысли о предстоящем матче "красно-белых" с "Балтикой", который состоится в субботу. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что ожидает только победы "Спартака" в этой встрече. По словам Кошунова, команда стремится к четкой и решительной цели в своей игре, борется только за победу.
Игра "Спартака" уверенная и серьезная, что хорошо отражает моральное состояние команды. Также эксперт отметил, что команда "Балтика" произвела хорошее впечатление в предыдущем туре в матче против московского "Динамо".
Однако он сказал, что команда "Балтика" все еще слабее "Спартака". Встреча пройдет 26 июля на стадионе "Лукойл Арена".
Игра начнется в 15:00 по московскому времени. Ожидается, что этот матч будет интересным и важным для болельщиков.