Gaetan Perren Krasnodarga qo‘shilganini aytdi
Krasnodar jamoasi yarim himoyachisi Gaetan Perren yangi jamoaga qo‘shilishi haqida qisqacha fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘zining bu qarorini to‘g‘ri va oilasi uchun foydali deb hisoblaydi. Perren o‘zini motivatsiyalangan va baxtli his qilayotganini aytib o‘tdi.
Futbolchi maydonda o‘zini ko‘rsatish uchun harakat qilishini ta’kidladi. Shuningdek, 29 yoshli fransuz futbolchisi yangi jamoasi bilan chempionlik unvonini qo‘lga kiritishni orzu qilayotganini bildirdi.
O‘tgan mavsumda Perren Fransiya chempionatining eng yaxshi assistenti bo‘ldi. U Osher jamoasi safida 34 ta o‘yinda 11 ta samarali uzatma qilgan va 10 ta gol urgan.
Uning transferi uchun 5 million yevro to‘langan, shuningdek, kelishuvda 250 ming yevro miqdorida bonuslar ham ko‘zda tutilgan. Gaetan Perren yangi jamoasida o‘zini yanada rivojlantirishga intilmoqda va muxlislarning ishonchini oqlashga harakat qiladi.

Гаэтан Перрен сказал, что он присоединился к Красноярску
Полузащитник команды Краснодар Гаэтан Перрен поделился своими мыслями о переходе в новую команду. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он считает свое решение правильным и полезным для своей семьи. Перрен отметил, что чувствует себя мотивированным и счастливым.
Футболист подчеркнул, что будет стараться проявить себя на поле. Также 29-летний французский футболист заявил, что мечтает завоевать титул чемпиона с новой командой.
В прошлом сезоне Перрен стал лучшим ассистентом чемпионата Франции. Он сделал 11 результативных передач и забил 10 голов в 34 матчах за команду Осер.
За его трансфер было заплачено 5 миллионов евро, также в соглашении предусмотрены бонусы в размере 250 тысяч евро. Гаэтан Перрен стремится развиваться в новой команде и старается оправдать доверие болельщиков.