Mauro Ikardi sobiq sevgilisi Vanda Nara bilan sudlashishga tayyor. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Buning sababi – ular hamkorlik qilgan davrda Nara tomonidan yashirincha yozib olingan intim video. Yaqinda bu ayol o‘sha videoni internetga joylashtirdi.
Ikardi uni tasodifan yoki kimdir ko‘rsatgan bo‘lishi mumkin, topib oldi va bundan juda hayratda qoldi. Shuni ta’kidlash lozimki, sobiq "PSJ" va "Inter" hujumchisining yangi sevgilisi bor.
Uning ismi Eudjenia Suarez. Balki Nara shu yo‘l bilan ularga zarar yetkazmoqchi yoki ularning munosabatlariga aralashmoqchi.
Ikardi esa o‘z huquqlarini sudda himoya qilishga tayyor. Bu voqea sevgi bilan nafrat o‘rtasida faqat bir qadam borligini yana bir bor tasdiqlaydi.
Ikardi va Nara o‘rtasidagi mojaro jamoatchilik e’tiborini tortmoqda va bunday holatlar shaxsiy hayotdagi murakkabliklarni ko‘rsatadi. Sud jarayoni qanday yakun topishini vaqt ko‘rsatadi.

Икарди подал иск в суд против Нары
Мауро Икарди готовится к судебному разбирательству с бывшей возлюбленной Вандой Нарой. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Причина в том, что во время их совместной жизни Нара тайно записала интимное видео. Недавно эта женщина разместила это видео в интернете.
Икарди, возможно, случайно наткнулся на него или кто-то ему показал, и был очень удивлён. Следует отметить, что у бывшего нападающего "ПСЖ" и "Интера" есть новая возлюбленная.
Её зовут Эуджиния Суарес. Возможно, Нара хочет таким образом им навредить или вмешаться в их отношения.
Икарди же готов защищать свои права в суде. Этот случай ещё раз подтверждает, что между любовью и ненавистью всего один шаг.
Конфликт между Икарди и Нарой привлекает внимание общественности и показывает сложности в личной жизни. Время покажет, как завершится судебный процесс.