Lovchev: CSKA va Lokomotiv o‘yini penaltilarga yetishi mumkin
Futbol bo‘yicha ekspert Evgeniy Lovchev Rossiya Kubogi doirasida bo‘lib o‘tadigan CSKA va Lokomotiv jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvdan kutayotgan natijalari haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ekspertning ta’kidlashicha, CSKA va Lokomotiv deyarli teng kuchga ega bo‘lgan, prinsipial raqiblar hisoblanadi. Ularning o‘yinlari har doim qiziqarli va murosasiz o‘tadi.
Lovchevning so‘zlariga ko‘ra, bu safargi bahsda ham natija qanday bo‘lishini oldindan aytish qiyin, hatto uchrashuv penaltilar seriyasiga ham yetib borishi mumkin. Ekspert yana shuni qayd etdi-ki, Lokomotiv jamoasining o‘yini mukammal emas, garchi ular turnir jadvalida yetakchilik qilayotgan bo‘lsa ham.
Uning fikricha, bosh murabbiy Mixail Galaktionov boshchiligidagi jamoa so‘nggi o‘yinda Sochi jamoasiga qarshi maydonda qiyinchiliklarga duch keldi. Mazkur o‘yin 30 iyul kuni CSKA jamoasining o‘z maydonida bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 18:30 ga belgilangan. Mutaxassis ushbu bahs futbol muxlislari uchun qiziqarli va murosasiz o‘tishini ta’kidladi.

Ловчев: Игра ЦСКА и Локомотива может дойти до пенальти
Эксперт по футболу Евгений Ловчев высказал свои ожидания относительно результатов матча между командами ЦСКА и Локомотив, который пройдет в рамках Кубка России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам эксперта, ЦСКА и Локомотив являются практически равными по силе принципиальными соперниками. Их игры всегда интересны и бескомпромиссны.
По словам Ловчева, в этом матче также трудно предсказать, каким будет результат, даже встреча может дойти до серии пенальти. Эксперт также отметил, что игра команды Локомотив не идеальна, хотя они и занимают первое место в турнирной таблице.
По его мнению, команда под руководством главного тренера Михаила Галaktionova столкнулась с трудностями в последнем матче против команды Сочи. Этот матч пройдет 30 июля на стадионе ЦСКА.
Начало встречи назначено на 18:30 по московскому времени. Специалист подчеркнул, что этот матч будет интересным и бескомпромиссным для футбольных болельщиков.