Vorobyov Lokomotiv g‘alabasini va xatolarni izohladi
Rossiya chempionatining uchinchi turi doirasida Moskvaning Lokomotiv jamoasi safarda Pari NN klubini 3:2 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu natijadan so‘ng Lokomotiv hujumchisi Dmitriy Vorobyov o‘z fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, uchrashuv oson bo‘lmagan, ammo eng muhimi, jamoa g‘alaba qozondi.
Futbolchi ayrim noxush holatlar yuz berganini, kelajakda bunday xatolarga yo‘l qo‘ymaslik kerakligini ta’kidladi. Shuningdek, Vorobyov g‘alaba qozonish yoqimli ekanini va jamoa har bir o‘yindan keyin oldinga intilayotganini ma’lum qildi.
Ushbu g‘alabadan so‘ng Lokomotiv jamoasi jami to‘qqiz ochko jamg‘ardi va Rossiya chempionati turnir jadvalida yetakchilikni davom ettirmoqda. Keyingi turda Lokomotiv bosh murabbiyi Mixail Galaktionov boshchiligidagi jamoa yana bir poytaxt klubi Spartak bilan kuch sinashadi.
Mazkur uchrashuv ham chempionatning muhim bahslaridan biri bo‘lishi kutilmoqda. Jamoa muxlislari navbatdagi o‘yinda ham yaxshi natija kutib qolmoqda.

Воробьёв прокомментировал победу Локомотива и ошибки
В рамках третьего тура чемпионата России московский Локомотив на выезде одержал победу над клубом Пари НН со счетом 3:2. Об этом сообщает Euro-football.ru.
После этого результата нападающий Локомотива Дмитрий Воробьев высказал свое мнение. По его словам, матч был нелегким, но самое главное, что команда одержала победу.
Футболист отметил, что произошли некоторые неприятные моменты, и в будущем такие ошибки допускать нельзя. Также Воробьев сообщил, что приятно выигрывать, и команда стремится вперед после каждой игры.
После этой победы команда Локомотив набрала в общей сложности девять очков и продолжает лидировать в турнирной таблице чемпионата России. В следующем туре команда под руководством главного тренера Михаила Галактионова снова встретится с одним из столичных клубов — Спартаком.
Эта встреча также ожидается как одна из важных в чемпионате. Болельщики команды надеются на хороший результат в следующей игре.