Arsen Zaxaryan “Real Sosyedad” bilan umumiy mashg‘ulotda yo‘q
“Real Sosyedad” jamoasida to‘p surayotgan yarim himoyachi Arsen Zaxaryan asosiy tarkibdan alohida mashg‘ulot olib bormoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda mahalliy manbalarga tayanib xabar berildi. Manbaning ma’lumotiga ko‘ra, Arsen Zaxaryan va hujumchi Umar Sadik hozirda individual dastur asosida shug‘ullanmoqda.
Avvalroq Zaxaryan jamoadoshlar bilan birga umumiy mashg‘ulotlarga qaytgani haqida xabarlar chiqqan edi. O‘tgan mavsumda 22 yoshli Arsen Zaxaryan barcha musobaqalarda to‘rt uchrashuvda ishtirok etdi.
U bir marta raqib darvozasini ishg‘ol qilgan va bir marotaba jamoadoshiga golli pas uzatishga muvaffaq bo‘lgan. Yarim himoyachi o‘tgan mavsumning katta qismini turli jarohatlar sababli o‘tkazib yuborgan.
Yangi mavsumning birinchi turida “Real Sosyedad” safarda “Valensiya” jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Uchrashuv 16-avgust kuni bo‘lib o‘tishi rejalashtirilgan.

Арсен Захарян отсутствует на общей тренировке с "Реал Сосьедад"
Полузащитник, выступающий за команду «Реал Сосьедад», Арсен Захарян проводит индивидуальные тренировки. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом стало известно из местных источников. По информации источника, Арсен Захарян и нападающий Умар Садик в настоящее время занимаются по индивидуальной программе.
Ранее сообщалось, что Захарян вернулся к общим тренировкам с товарищами по команде. В прошлом сезоне 22-летний Арсен Захарян принял участие в четырех матчах во всех турнирах.
Он один раз поразил ворота соперника и один раз смог отдать голевую передачу своему товарищу по команде. Полузащитник пропустил большую часть прошлого сезона из-за различных травм.
В первом туре нового сезона «Реал Сосьедад» на выезде сыграет против команды «Валенсия». Матч запланирован на 16 августа.