Villian Rocha TsSKAdan ketdi, “Al Jazira”ga o‘tdi
Braziliyalik markaziy himoyachi Villian Rocha rasmiy tarzda Moskvaning TsSKA jamoasini tark etdi va faoliyatini Birlashgan Arab Amirliklarining “Al Jazira” klubi tarkibida davom ettiradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Villian Rocha TsSKA jamoasi muxlislari, jamoadoshlari va klub rahbariyatiga uch yil davomida ko‘rsatgan yordami va ishonchi uchun minnatdorlik bildirdi. U Moskvada iliq kutib olingani, jamoa bilan birga yutuqlarga erishgani va sovrinlarni qo‘lga kiritgani haqida so‘z yuritdi.
Shuningdek, Rocha bundan buyon ham jamoaning o‘yinlarini kuzatib borishini va muxlis sifatida qo‘llab-quvvatlashda davom etishini ta’kidladi. Futbolchining so‘zlariga ko‘ra, u jamoaga yangi mavsumda chempion bo‘lishni tiladi va doimo muxlislar safida bo‘lishini aytdi.
U o‘zini jamoa bilan birga ekanini, har doim ularni qo‘llab-quvvatlashini bildirib o‘tdi. Villian Rocha TsSKA safida 30 yoshida jami 106 ta o‘yinda maydonga tushdi va yettita gol urishga muvaffaq bo‘ldi.

Виллиан Роша покинул ЦСКА и перешел в "Аль-Джазиру"
Бразильский центральный защитник Виллиан Роша официально покинул московский клуб ЦСКА и продолжит свою карьеру в составе клуба Объединенных Арабских Эмиратов “Al Jazira”. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Виллиан Роша выразил благодарность болельщикам ЦСКА, своим товарищам по команде и руководству клуба за поддержку и доверие в течение трех лет. Он отметил, что его тепло встретили в Москве, он добился успехов вместе с командой и завоевал трофеи.
Также Роша подчеркнул, что будет продолжать следить за играми команды и поддерживать ее как болельщик. По словам футболиста, он желает команде стать чемпионом в новом сезоне и сказал, что всегда будет среди болельщиков.
Он отметил, что чувствует себя частью команды и всегда будет их поддерживать. Виллиан Роша провел 106 матчей за ЦСКА в возрасте 30 лет и забил семь голов.