Rossiya Kubogi ikkinchi bosqichi doirasida Moskvaning “Lokomotiv” jamoasi o‘z maydonida Kaliningradning “Baltika” klubi bilan uchrashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv bo‘yicha o‘z fikrini mashhur sharhlovchi Konstantin Genich bildirib o‘tdi. Uning fikricha, bu o‘yin ikki tomon uchun ham keskin va kurashlarga boy bo‘ladi.
Ayniqsa, “Baltika” bosh murabbiyi Talalaev uchun Moskvaga safar har doim muhim sinov hisoblanadi. Bu safar jamoasiga omad kulib boqadimi yoki yo‘q, buni uchrashuv davomida ko‘ramiz.
Konstantin Genichning aytishicha, har ikki jamoa gol urishga harakat qiladi va natijada ikkala tomon ham gol kiritishi mumkin. “Lokomotiv” va “Baltika” o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 13-avgust kuni Moskvaning “RJD Arena” stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanishi poytaxt vaqti bilan soat 18:30 ga belgilangan. Mazkur bahsning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida olib boriladi.

Генич: В матче Локомотив и Балтика обе команды могут забить гол
В рамках второго этапа Кубка России московский клуб «Локомотив» встретится на своем поле с калининградским клубом «Балтика». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой встречи свое мнение высказал известный комментатор Константин Генич. По его мнению, эта игра будет напряженной и насыщенной борьбой для обеих команд.
Особенно для главного тренера «Балтики» Талаева поездка в Москву всегда является важным испытанием. Удача улыбнется его команде или нет, мы увидим в ходе матча.
По словам Константина Генича, обе команды будут стараться забить гол, и в результате обе стороны могут забить. Матч между «Локомотивом» и «Балтикой» состоится сегодня, 13 августа, на стадионе «РЖД Арена» в Москве.
Начало игры запланировано на 18:30 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет проводиться на сайте Liveresult.ru.