Vadim Shilov ilk golidan so‘ng taassurotlari bilan o‘rtoqlashdi
"Zenit" futbol klubi hujumchisi Vadim Shilov "Rubin" darvozasiga urgan goli haqida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kubok uchrashuvi "Zenit" jamoasining yirik hisobdagi g‘alabasi bilan yakunlandi. Uchrashuvda "Zenit" 3:0 hisobida zafar quchdi.
Vadim Shilov ushbu o‘yinda birinchi bor asosiy tarkibda gol urishga muvaffaq bo‘ldi va jamoasiga penalti ham ishlab oldi. Uning bu goli kattalar jamoasi safida ilk bora kiritilgan to‘p bo‘ldi.
Vadim Shilov o‘yindan so‘ng bergan izohida shunday dedi: "Maydonda to‘g‘ri harakat qilishim kerakligini tushundim. Shuning uchun bo‘sh zonaga yugurdim va hujumni davom ettirdim.
Penalti yoki boshqa natijali harakatlar muhim emas. Eng asosiysi, jamoamiz g‘alaba qozondi".
"Zenit" klubi uchun navbatdagi uchrashuv 16-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. Rossiya chempionati beshinchi turida "Zenit"ning raqibi "Spartak" jamoasi bo‘ladi.
Shu tariqa, jamoa oldida yana muhim bahslar kutmoqda. Klub muxlislari kelgusi o‘yinlarda ham futbolchilardan yaxshi natija kutmoqda.

Вадим Шилов поделился впечатлениями после своего первого гола
"Зенит" футболного клуба нападающий Вадим Шилов поделился своими мыслями о голе, забитом в ворота "Рубина". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Кубковый матч завершился крупной победой команды "Зенит". Встреча закончилась со счетом 3:0 в пользу "Зенита".
Вадим Шилов в этом матче впервые смог забить гол в основном составе и также заработал пенальти для своей команды. Этот гол стал первым, забитым им за взрослую команду.
Вадим Шилов в своем комментарии после игры сказал: "Я понял, что нужно правильно действовать на поле. Поэтому я побежал в свободную зону и продолжил атаку.
Пенальти или другие результативные действия не важны. Главное, что наша команда одержала победу".
Следующий матч для клуба "Зенит" состоится 16 августа. В пятом туре чемпионата России соперником "Зенита" станет команда "Спартак".
Таким образом, команду ждут еще важные матчи. Болельщики клуба ожидают от футболистов хороших результатов в предстоящих играх.