“Lokomotiv” va “Baltika” asosiy tarkiblari e’lon qilindi
Moskva shahri vakili bo‘lgan “Lokomotiv” futbol jamoasi Fondbet Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turida Kaliningradning “Baltika” jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv chorshanba kuni kechqurun bo‘lib o‘tadi. Har ikki klub o‘yinga asosiy tarkiblarini e’lon qildi.
“Lokomotiv” jamoasi tarkibi quyidagicha: Lantratov, Fasson, Pogostnov, Nyamsi, Nenaxov, Barinov, Karpukas, Batrakov, Ramirez, Bakaev, Komlichenko. “Baltika” jamoasi tarkibi esa: Kukushkin, Gassama, Kovalev, Luna, Yenne, Titkov, Filin, Belikov, Utkins, Offor, Muxammad.
Eslatib o‘tamiz, “Lokomotiv” va “Baltika” o‘rtasidagi uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasi portalimizda bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 18:30 ga belgilangan.
Shuni ham ta’kidlash joizki, kubokning birinchi turida har ikki jamoa o‘z o‘yinlarida mag‘lub bo‘lgan. Shu bois, bu safargi bahs har ikki jamoa uchun muhim ahamiyat kasb etadi.

“Локомотив” и “Балтика” основные составы объявлены
Футбольная команда “Локомотив”, представляющая Москву, примет команду “Балтика” из Калининграда во втором туре группового этапа Кубка России от Фонбет. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эта встреча состоится в среду вечером. Оба клуба объявили свои основные составы на игру.
Состав команды “Локомотив” выглядит следующим образом: Лантратов, Фассон, Погостнов, Нямси, Ненахов, Баринов, Карпукас, Батраков, Рамирес, Бакаев, Комличенко. Состав команды “Балтика”: Кукушкин, Гассама, Ковалев, Луна, Енне, Титков, Филин, Беликов, Уткинс, Оффор, Мухаммад.
Напоминаем, что текстовая онлайн-трансляция матча между “Локомотивом” и “Балтикой” пройдет на нашем портале. Начало встречи назначено на 18:30 по московскому времени.
Также стоит отметить, что в первом туре кубка обе команды потерпели поражение в своих играх. Поэтому этот матч имеет важное значение для обеих команд.