Kolo-Muani faqat Yuventusga o‘tishni xohlaydi
Fransuz hujumchisi Randal Kolo-Muani faqat «Yuventus» klubiga o‘tishni xohlamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
26 yoshli futbolchi haqida ma’lumot berilganidek, u «Nyukasl» yoki boshqa klublar bilan muzokaralar olib bormayapti, garchi ingliz klubi vakillari Parij jamoasi bilan aloqada bo‘lgani haqida xabarlar tarqalgan bo‘lsa ham. Kolo-Muani iyun oyida «Yuventus» bilan shaxsiy shartnoma bo‘yicha kelishuvga erishgan.
Hozirda «Yuventus» va «PSJ» klublari o‘rtasida futbolchini ijaraga berish va keyinchalik 55 million yevro evaziga sotib olish sharti bo‘yicha muzokaralar davom etmoqda. Eslatib o‘tish kerakki, o‘tgan mavsumda Randal Kolo-Muani «Yuventus» safida ijarada o‘ynagan.
Uning asosiy maqsadi faqat Turin klubida faoliyatini davom ettirishdir. Bu holat futbolchining kelajagi va transferi borasida aniq qaror qabul qilinishini ko‘rsatadi.

Коло-Муани хочет перейти только в Ювентус
Французский нападающий Рандал Коло-Муани хочет перейти только в клуб «Ювентус». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Как сообщается о 26-летнем футболисте, он не ведет переговоров с «Ньюкаслом» или другими клубами, хотя ходили слухи, что представители английского клуба контактировали с парижской командой. В июне Коло-Муани достиг соглашения о личном контракте с «Ювентусом».
В настоящее время между клубами «Ювентус» и «ПСЖ» продолжаются переговоры о аренде футболиста с последующим выкупом за 55 миллионов евро. Следует отметить, что в прошлом сезоне Рандал Коло-Муани играл в аренде за «Ювентус».
Его главная цель — продолжить карьеру именно в туринском клубе. Это показывает, что по поводу будущего футболиста и трансфера будет принято четкое решение.