Gasilin: Zenit qishki tanaffusda yetakchi bo‘ladi
Sobiq futbolchi, Sankt-Peterburgning Zenit jamoasi a’zosi Aleksey Gasilin Moskvadagi Spartakga qarshi bo‘lib o‘tadigan Premyer liga 5-tur o‘yini natijasiga doir fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Gasilin ta’kidlashicha, agar Zenit Spartakni mag‘lub etsa, bu jamoaga ruhiy kuch va motivatsiya beradi hamda o‘tgan mavsumda Krasnodar tomonidan amalga oshirilgan muvaffaqiyatli harakatni takrorlash imkonini yaratadi. Ularning fikriga ko‘ra, qishki tanaffusga qadar Zenit turnir jadvalida birinchi o‘rinni egallashi mumkin.
Bugun, 16 avgust kuni, soat 17:30da Moskva vaqti bilan Lukoil Arena stadionida Spartak va Zenit o‘rtasida o‘yin bo‘lib o‘tadi. Ushbu o‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti tomonidan taqdim etiladi.

Гасилин: Зенит будет лидером в зимний перерыв
Бывший футболист, игрок петербургского «Зенита» Алексей Гасилин высказал своё мнение о результате матча 5-го тура Премьер-лиги против московского «Спартака». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Гасилин отметил, что если «Зенит» обыграет «Спартак», это придаст команде моральные силы и мотивацию, а также позволит повторить успешные действия, совершённые «Краснодаром» в прошлом сезоне. По их мнению, до зимнего перерыва «Зенит» может занять первое место в турнирной таблице.
Сегодня, 16 августа, в 17:30 по московскому времени на стадионе «Лукойл Арена» состоится матч между «Спартаком» и «Зенитом». Текстовую онлайн-трансляцию этой игры предоставляет сайт Liveresult.ru.
Результаты и важные события матча можно будет в режиме реального времени отслеживать на этой платформе.