Komlichenko Batrakovning o‘sishi uzoq yillik mehnat
Lokomotiv jamoasining hujumchisi Nikolay Komlichenko jamoa yarim himoyachisi Aleksey Batrakov haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Komlichenko so‘zlariga ko‘ra, Batrakov juda iqtidorli o‘yinchi bo‘lib, uning o‘yini doimiy ravishda yuqori darajada davom etmoqda. U Batrakovning natijalari bir yil ichida emas, balki uzoq muddatli mehnat va o‘sish natijasi ekanligini ta’kidladi.
Komlichenko Batrakovni maqtab, uning shunday davom etishini tiladi. Joriy mavsumda 20 yoshli Batrakov barcha musobaqalarda oltita o‘yinda sakkizta gol urdi.
Bu esa uning jamoaga katta hissa qo‘shayotganidan dalolat beradi. Bugun, 16 avgust kuni Lokomotiv jamoasi mehmon sifatida Baltika jamoasi bilan o‘yin o‘tkazadi.
Rossiya premer-ligasining beshinchi tur o‘yini Moskva vaqti bilan soat 15:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim bo‘lib, har ikkala tomon g‘alabaga intiladi.

Рост Комличенко Батракова — результат многолетнего труда
Нападающий команды «Локомотив» Николай Комличенко высказался о полузащитнике команды Алексее Батракове. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Комличенко, Батраков — очень талантливый игрок, и его игра постоянно находится на высоком уровне. Он подчеркнул, что результаты Батракова — это не годовой, а долгосрочный труд и рост.
Комличенко похвалил Батракова и пожелал ему продолжать в том же духе. В текущем сезоне 20-летний Батраков забил восемь голов в шести матчах во всех соревнованиях.
Это свидетельствует о его значительном вкладе в команду. Сегодня, 16 августа, команда «Локомотив» проведет выездной матч с командой «Балтика».
Матч пятого тура Российской Премьер-лиги начнется в 15:00 по московскому времени. Эта игра важна для обеих команд, и обе стороны стремятся к победе.