Radimov: Spartak va Zenit o‘yini durang bilan tugaydi
Rossiya chempionatining beshinchi turidagi markaziy o‘yinda Moskva «Spartak» jamoasi o‘z maydonida Sankt-Peterburgning «Zenit» jamoasi bilan to‘qnashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini sobiq «Zenit» futbolchisi Vladislav Radimov bildirdi. Unga ko‘ra, har ikkala jamoa ham gol urishga imkoniyatga ega.
Shuning uchun uning taxminiga ko‘ra, o‘yinda gol ko‘p bo‘ladigan durang natija qayd etiladi. «Spartak» jamoasi «Lukoyl Arena» stadionida 16 avgust kuni soat 17:30 da o‘yin boshlaydi.
Hozirgi vaqtda Moskva jamoasi Premyer-liga turnir jadvalida 11-o‘rinda turibdi, Sankt-Peterburg jamoasi esa sakkizinchi pog‘onani egallagan. Ushbu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda.

Радимов: матч Спартак и Зенит закончится вничью
В центральном матче пятого тура чемпионата России московский «Спартак» встретится на своём поле с петербургским «Зенитом». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своим мнением о предстоящей игре поделился бывший футболист «Зенита» Владислав Радимов. По его словам, обе команды имеют шансы забить гол.
Поэтому, по его прогнозу, матч завершится результативной ничьей. Игра «Спартака» на стадионе «Лукойл Арена» начнётся 16 августа в 17:30.
В настоящее время московская команда занимает 11-е место в турнирной таблице Премьер-лиги, а петербургская команда — восьмое. Ожидается, что эта игра будет интересной и важной для болельщиков.