Baltika Lokomotivga qarshi ochkolar yo‘qotadi
Kaliningradning «Baltika» jamoasi va Moskvaning «Lokomotiv» jamoasi Rossiya Premyer Ligasi beshinchi turining dastlabki o‘yinini boshlaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga «Spartak»ning sobiq futbolchisi Yegor Titov o‘z fikrlarini bildirdi. Unga ko‘ra, «Baltika» jamoasi «Lokomotiv»ga qarshi o‘yinda yaxshi harakat qilishi va qisman ustunlikka erishishi mumkin.
Kamida, kaliningradliklar mag‘lub bo‘lmaydi. Ekspert «1X va jami gol 3,5 dan kam» degan taxminni ilgari surdi va «Lokomotiv» jamoasi ochkolarni yo‘qotishi kerak, deb hisoblaydi.
Bugun, 16 avgust kuni, «Baltika» va «Lokomotiv» o‘rtasidagi uchrashuv Kaliningrad stadionida bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanish bellashuvi Moskva vaqti bilan soat 15:00 da yangraydi.
Hozirda Talalaev boshqarayotgan jamoa Premyer Liga jadvalida beshinchi pog‘onada turibdi, Galaktionov qo‘l ostidagi jamoa esa yetakchi o‘rinlarni egallab turibdi. Ushbu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda.

Балтика теряет очки в матче с Локомотивом
Команда «Балтика» из Калининграда и московский «Локомотив» начнут первый матч пятого тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший футболист «Спартака» Егор Титов высказал свое мнение по поводу этой игры. По его словам, команда «Балтика» может хорошо сыграть против «Локомотива» и частично добиться преимущества.
По крайней мере, калининградцы не проиграют. Эксперт предположил ставку «1X и тотал голов меньше 3,5» и считает, что команда «Локомотив» должна потерять очки.
Сегодня, 16 августа, встреча между «Балтикой» и «Локомотивом» пройдет на стадионе в Калининграде. Начало матча по московскому времени в 15:00.
В настоящее время команда под руководством Талалаева занимает пятое место в таблице Премьер-Лиги, а команда под руководством Галактионова занимает лидирующие позиции. Ожидается, что эта игра будет интересной и важной для болельщиков.