Neymar «Santosa» bilan shartnomani uzaytirdi: sababini aytdi
Braziliyalik hujumchi Neymar «Santosing» bilan hamkorlikni uzaytirgani haqida fikr bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Tomonlar mehnat shartnomasini joriy yil oxirigacha uzaytirishdi. Neymarning so‘zlariga ko‘ra, u yuragini tinglab, o‘z qarorini qabul qilgan.
«Santos» uning uchun shunchaki jamoa emas, balki uyidir. U shu yerda bola bo‘lib ulg‘ayib, erkak bo‘lganini ta’kidladi.
Bu klubda u chinakam baxtiyor. Futbol bilan bog‘liq orzularini aynan shu klubda davom ettirishni xohlaydi. Joriy mavsumda Neymar «Santosing» safida 12 ta o‘yin o‘tkazdi.
Yulduz hujumchi uchta gol urib, uchta samarali uzatma amalga oshirdi. Klub matbuot xizmati 33 yoshli futbolchining so‘zlarini e’lon qildi.
Neymarning klub bilan shartnomasini uzaytirishi muxlislar orasida katta quvonch uyg‘otdi. Bu qaror uning kelajagi va jamoaning rivoji uchun muhim ahamiyatga ega.
Shuningdek, Neymar o‘zini aynan «Santos»da yanada rivojlantirish va muvaffaqiyatlarga erishishga intilishini bildirdi. Klub rahbariyati va muxlislar Neymar bilan kelishuvni davom ettirishdan mamnun ekanliklarini ta’kidlashmoqda.

Неймар продлил контракт с «Сантосом»: назвал причину
Бразильский нападающий Неймар высказался о продлении сотрудничества с «Сантосом». Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Стороны продлили трудовой контракт до конца текущего года. По словам Неймара, он прислушался к своему сердцу и принял решение.
«Сантос» для него не просто команда, а дом. Он подчеркнул, что именно здесь он вырос и стал мужчиной.
В этом клубе он по-настоящему счастлив. Он хочет продолжать осуществлять свои футбольные мечты именно в этом клубе.
В текущем сезоне Неймар провел 12 матчей за «Сантос».
Звездный нападающий забил три гола и сделал три результативные передачи. Пресс-служба клуба опубликовала слова 33-летнего футболиста.
Продление контракта Неймара с клубом вызвало большую радость среди болельщиков. Это решение имеет важное значение для его будущего и развития команды.
Кроме того, Неймар заявил, что стремится развиваться именно в «Сантосе» и добиваться успехов. Руководство клуба и болельщики подчеркивают, что они довольны продолжением соглашения с Неймаром.