Komlichenko Lokomotiv uchun kuchli to‘ldiruvchi bo‘ladi
Sobiq Moskva "Lokomotiv" himoyachisi va Rossiya terma jamoasi a'zosi Vadim Evseev "Rostov"dan poytaxt klubi safiga o‘tgan hujumchi Nikolay Komlichenkoning transferi haqida fikr bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Evseevning so‘zlariga ko‘ra, Komlichenko kuchli va tajribali hujumchi hisoblanadi. Bunday forvard "Lokomotiv" uchun katta qo‘shimcha bo‘ladi.
Shuningdek, u Vorobyevning qanotlarda ham o‘ynay olishini ta’kidladi. Bu fikrlar "Match TV" telekanali tomonidan yetkazildi. Eslatib o‘tamiz, 29 yoshli markaziy hujumchi Moskva jamoasi bilan uch yillik shartnoma imzoladi.
2024/2025 yilgi mavsumda Komlichenko "Rostov" safida 37 ta o‘yinda maydonga tushdi, ularda 9 ta gol urdi va 5 ta samarali uzatmaga mualliflik qildi. Ushbu transfer "Lokomotiv" tarkibining hujumiy salohiyatini oshirishga xizmat qiladi. Klub rahbariyati va muxlislar yangi futbolchidan yuqori natijalar kutmoqda.

Комличенко станет сильным дополнением для Локомотива
Бывший защитник московского "Локомотива" и член сборной России Вадим Евсеев высказался о трансфере нападающего Николая Комличенко, который перешел из "Ростова" в столичный клуб. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
По словам Евсеева, Комличенко является сильным и опытным нападающим. Такой форвард станет большим подспорьем для "Локомотива".
Он также отметил, что Воробьев может играть на флангах. Эти мысли были переданы телеканалом "Матч ТВ".
Напоминаем, что 29-летний центральный нападающий подписал трехлетний контракт с московским клубом.
В сезоне 2024/2025 Комличенко провел 37 матчей за "Ростов", в которых забил 9 голов и отдал 5 результативных передач.
Этот трансфер направлен на повышение атакующего потенциала состава "Локомотива". Руководство клуба и болельщики ожидают высоких результатов от нового футболиста.