Mehdi Taremi uchun Fulxem, Beshiktash va Nottingham kurashmoqda
Milanning «Inter» jamoasi hujumchisi Mehdi Taremi transfer bozorida katta qiziqish uyg‘otyapti. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda Sky Sport Italia jurnalistlari xabar bermoqda. Manbalar ma’lumotiga ko‘ra, Eronlik 32 yoshli futbolchining Angliyada ikki varianti bor.
Uning xizmatlariga «Fulhem» va «Nottingem Forest» klublari qiziqmoqda. Shuningdek, Stambulning «Beshiktosh» klubi ham Taremini o‘z safiga qo‘shmoqchi. O‘tgan yilgi Italiya chempionatida Mehdi Taremi 26 o‘yinda maydonga tushdi.
U bitta gol urdi va ikki golga uzatma berdi. Taremiga berilgan mehnat shartnomasi 2027 yil iyun oyining oxirigacha amal qiladi.
Uning bozor qiymati taxminan 3,5 million yevroga baholanmoqda. Shu bilan birga, futbolchining transferi borasida yakuniy qaror jamoa va o‘yinchi o‘rtasida kelishuvdan keyin qabul qilinadi.
Taremi o‘zining tajribasi va maydondagi harakati bilan jamoaga katta foyda keltirishga tayyor. Uning faoliyati va transfer yangiliklari futbol ixlosmandlari tomonidan diqqat bilan kuzatilmoqda.

Команда Акрон сохранила свое место в Российской Премьер-Лиге
Нападающий миланского «Интера» Мехди Тареми вызывает большой интерес на трансферном рынке. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Об этом сообщают журналисты Sky Sport Italia. По информации источников, у 32-летнего иранца есть два варианта в Англии.
Им интересуются клубы «Фулхэм» и «Ноттингем Форест». Также стамбульский «Бешикташ» хочет добавить Тареми в свои ряды. В прошлом сезоне итальянской серии А Мехди Тареми вышел на поле в 26 матчах.
Он забил один гол и отдал две голевые передачи. Трудовой контракт Тареми действует до конца июня 2027 года.
Его рыночная стоимость оценивается примерно в 3,5 миллиона евро. При этом окончательное решение по трансферу будет принято после соглашения между клубом и игроком.
Тареми готов принести команде большую пользу своим опытом и действиями на поле. Его карьера и новости о трансферах внимательно отслеживаются футбольными болельщиками.