Krishtianu Ronaldo «Al-Nasr» bilan yangi shartnoma imzolaydi
Shartnomaga ko‘ra, Ronalduning "Al-Nasr"da yana bir mavsum o‘ynashi va xohlagan taqdirda 2027 yil yozigacha shartnomani uzaytirishi mumkin bo‘ladi. Krishtianu Ronaldo "Al-Nasr" safida 2023 yil boshidan buyon o‘ynamoqda. Avvalroq esa portugaliyalik futbolchining Yevropaga qaytishi mumkinligi haqida xabarlar tarqalgan edi.
Ronaldo besh marta "Oltin to‘p" sovrinini qo‘lga kiritgan futbol tarixining eng yirik yulduzlaridan biridir. Uning klubdagi faoliyati ham muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kuzatilmoqda.
"Al-Nasr" jamoasiga kelishi bilan u nafaqat jamoaning hujum chizig‘ini kuchaytirdi, balki butun ligaga ham ta’sir ko‘rsatmoqda. Shu bilan birga, Ronalduning Yevropaga qaytishi haqidagi mish-mishlar to‘xtadi, chunki u yangi shartnoma bilan "Al-Nasr"da o‘z faoliyatini davom ettirishga qat’iy qaror qilgan. Uning yangi kelishuvi klubi uchun katta ahamiyatga ega bo‘lib, jamoaning kelgusi natijalariga ijobiy ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.
Futbolchi o‘zining boy tajribasi va yuqori mahorati bilan jamoani yangi cho‘qqilarga olib chiqishga intilmoqda.

Криштиану Роналду подпишет новый контракт с «Аль-Наср»
Специалист по трансферному рынку Фабрицио Романо в социальных сетях объявил, что 40-летний футболист готов подписать новый контракт с клубом "Аль-Наср". Официальные документы уже проверяются, и остаётся обсудить последние детали.
Согласно контракту, Роналду сможет играть за "Аль-Наср" ещё один сезон и, если захочет, продлить контракт до лета 2027 года. Криштиану Роналду играет за "Аль-Наср" с начала 2023 года. Ранее появлялись сообщения о возможном возвращении португальского футболиста в Европу.
Роналду является одной из самых крупных звезд в истории футбола, обладателем пяти Золотых мячей. Его деятельность в клубе также вызывает большой интерес у болельщиков.
С приходом в команду "Аль-Наср" он не только усилил атакующую линию, но и оказал влияние на всю лигу. В то же время слухи о возвращении Роналду в Европу прекратились, так как он твёрдо решил продолжить свою карьеру в "Аль-Наср" с новым контрактом. Его новое соглашение имеет большое значение для клуба и ожидается, что оно положительно скажется на будущих результатах команды.
Футболист стремится привести команду к новым вершинам благодаря своему богатому опыту и высоким навыкам.