Kenoan Yıldıznı Kolo-Muani "Sehrgar" deb atadi, hayratda
"Yuventus" hujumchisi Kenan Yildiz jamoa doshi Randal Kolo-Muani tomonidan aytilgan maqtovlarga munosabat bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Fransiyalik futbolchi, "PSJ"dan ijaraga olingan, yaqinda bergan intervyusida 20 yoshli turk o‘yinchisining o‘yinini yuqori baholadi. Randal uni sehrgar deb ataganidan juda hayratda ekanini ta’kidladi va bunday so‘zlarni eshitish unga ishonch bag‘ishlashini aytdi.
Bir necha yil avval u hali bolakay bo‘lgan paytda, Kolo-Muani esa allaqachon taniqli futbolchi edi. Bugungi kunda ular har kuni birga mashg‘ulot o‘tkazib, bir-birlarini rag‘batlantirayotgani Yildiz uchun katta motivatsiya bo‘lib xizmat qiladi. "Yuventus" jamoasi Kenan Yildiz bilan shartnomani 2030 yilgacha uzaytirishni rejalashtirmoqda.
Tomonlar o‘rtasida kelishuvga erishish yaqinlashmoqda. Bu yosh futbolchining kelajagi uchun muhim qadam hisoblanadi va uning faoliyatini davom ettirishga katta imkoniyat yaratadi.
Kenan Yildizning jamoaga qo‘shgan hissasi va rivojlanishi oldingi yillarga nisbatan aniq ko‘rinmoqda.

Кеноан Йылдыз назвал Коло-Муани "Волшебником", в восторге
Нападающий "Ювентуса" Кенан Юлдыз отреагировал на похвалы, высказанные его товарищем по команде Рандалом Коло-Муани. Об этом сообщает www.euro-football.ru
Французский футболист, арендованный у "ПСЖ", в недавнем интервью высоко оценил игру 20-летнего турецкого игрока. Рандал отметил, что он очень удивлён, что его назвали волшебником, и сказал, что такие слова придают ему уверенности.
Несколько лет назад, когда он ещё был ребёнком, Коло-Муани уже был известным футболистом. Сегодня они тренируются вместе каждый день, и это служит для Юлдыза большой мотивацией. Команда "Ювентус" планирует продлить контракт с Кенаном Юлдызом до 2030 года.
Стороны близки к достижению соглашения. Это важный шаг для будущего молодого футболиста и создаёт большие возможности для продолжения его карьеры.
Вклад Кенана Юлдыза в команду и его развитие становятся очевидными по сравнению с предыдущими годами.