98 yoshli buvining Messiga sevgi taklifi stadionda ko‘rindi
98 yoshli Paulin Kana, ijtimoiy tarmoqlarda "buvi-gangster" nomi bilan tanilgan va sport tadbirlarida ko‘p qatnashadigan shaxs, "Inter Mayami" va "Palmeiras" klublari o‘rtasidagi Jahon klub chempionati o‘yinini tomosha qildi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
O‘yin 2:2 hisobida durang bilan yakunlandi. Buvi stadionga qiziqarli yozuvi bo‘lgan plakat bilan keldi: "Messi, sen menga uylanasanmi?" degan so‘zlar yozilgan edi. Ijtimoiy tarmoqlarda 98 yoshli Paulinning video kadrlariga katta qiziqish bildirilmoqda.
Videoda ko‘rinishicha, Messi bu yo‘nalishga qarab jilmaygan. Ammo yulduz futbolchi yozuvni ko‘rgan yoki ko‘rmaganligi aniq emas.
Agar ko‘rgan bo‘lsa ham, Leo ingliz tilini yaxshi bilmasligi yoki umuman bilmasligi sababli plakat mazmunini tushunmagan bo‘lishi mumkin. Shuningdek, MLSdagi Messi maoshi haqida ham ma’lumotlar oshkor qilindi. Bu maosh futbolchining yuqori darajadagi mahorati va mashhurligini aks ettiradi.
Messi o‘zining xalqaro karyerasini davom ettirib, yangi jamoada ham o‘zini namoyon qilishda davom etmoqda.

Любовное предложение 98-летней бабушки Месси было замечено на стадионе
98-летняя Полин Кана, известная в социальных сетях под прозвищем "бабушка-г gangster" и часто участвующая в спортивных мероприятиях, наблюдала за игрой между клубами "Интер Майами" и "Палмейрас" в рамках чемпионата мира среди клубов. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Игра завершилась вничью 2:2. Бабушка пришла на стадион с плакатом с интересной надписью: "Месси, ты мне женишься?"
В социальных сетях проявляется большой интерес к видеозаписям 98-летней Полин.
На видео видно, что Месси улыбнулся в ее сторону. Однако неясно, видел ли звездный футболист надпись или нет.
Если он и видел, то Лионель мог не понять содержание плаката из-за того, что плохо знает английский язык или вообще не знает его. Также были раскрыты данные о зарплате Месси в MLS. Эта зарплата отражает высокий уровень мастерства и популярности футболиста.