Bubnov: Krasnodar CSKAni Superkubokda sinovdan o‘tkazadi
Sobiq SSSR terma jamoasi va poytaxt Spartakining sobiq himoyachisi, hozirda futbol bo‘yicha ekspert Aleksandr Bubnov Rossiya Superkubogi doirasida bo‘lib o‘tadigan CSKA va Krasnodar jamoalari o‘rtasidagi o‘yin haqidagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
U o‘yinning qanday kechishi, ayniqsa, yangi bosh murabbiy Chelestinining jamoaga qanday yangiliklar olib kirishi haqida o‘z taxminlarini aytdi. Bubnovning so‘zlariga ko‘ra, Krasnodar jamoasi CSKA ni sinovdan o‘tkazadi va shundan so‘ng ularning o‘yin uslubi aniq bo‘ladi.
Rossiya Superkubogi 12 iyul, shanba kuni Qozon shahridagi stadionda o‘tkaziladi. O‘tgan mavsumda Krasnodar jamoasi ilk bor Rossiya chempioni bo‘ldi.
Shu bilan birga, CSKA Rossiya Kubogini qo‘lga kiritdi va finalda Rostov jamoasini mag‘lub etdi. Bu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda, chunki har ikki jamoa o‘zining yuqori natijalari bilan ajralib turadi va ular orasidagi bahs juda muhim ahamiyatga ega hisoblanadi.
Bungacha ham CSKA va Krasnodar o‘rtasida ko‘plab qiziqarli o‘yinlar bo‘lib o‘tgan, biroq Superkubok doirasidagi jang yangi sahifa ochadi. Futbol ixlosmandlari bu o‘yinda kim ustun kelishini diqqat bilan kuzatadi.

Бубнов: Краснодар проверит ЦСКА в Суперкубке
Бывший защитник сборной СССР и московского Спартака, а ныне футбольный эксперт Александр Бубнов высказал свои мысли о матче между командами ЦСКА и Краснодар в рамках Суперкубка России. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Он поделился своими предположениями о том, как будет проходить игра, особенно о том, какие новшества новый главный тренер Челестинин принесет в команду. По словам Бубнова, команда Краснодар проверит ЦСКА, и после этого их стиль игры станет ясным.
Суперкубок России пройдет 12 июля, в субботу, на стадионе в Казани. В прошлом сезоне команда Краснодар впервые стала чемпионом России.
В то же время ЦСКА завоевал Кубок России, одолев в финале команду Ростов. Этот матч вызывает большой интерес у болельщиков, так как обе команды выделяются своими высокими результатами, и их противостояние имеет большое значение.
Ранее также состоялось множество интересных матчей между ЦСКА и Краснодаром, однако бой в рамках Суперкубка откроет новую страницу. Футбольные фанаты внимательно будут следить за тем, кто одержит победу в этой игре.