Krishtianu Ronaldudan «Al-Nasr» bilan yangi shartnoma eʼlon qilindi
Al-Nasr jamoasining yulduz hujumchisi Krishtianu Ronaldu yaqin yillarda ham ushbu klub sharafini himoya qilishda davom etadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Payshanba kuni 40 yoshli portugaliyalik futbolchi 2027 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan yangi mehnat shartnomasiga imzo chekkanligi rasmiy tarzda e’lon qilindi. Al-Nasr bilan shartnoma yangilanganidan so‘ng, besh karra “Oltin to‘p” sovrindori o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida bayonot qoldirdi.
U yangi davr boshlanayotganini, his-tuyg‘ular va orzularning o‘zgarmasligini ta’kidladi hamda hamkorlikda tarix yaratishga chaqirdi. Krishtianu Ronaldu 2023 yil boshidan beri Al-Nasr jamoasida faoliyat yuritmoqda. Uning avvalgi faoliyati Yevropada o‘tgan bo‘lib, u Manchester Yunayted, Yuventus, Real Madrid va Lissabonning Sporting klublarida o‘ynagan.
Ronaldu futbol olamida o‘zining yuqori saviyasi va tajribasi bilan ajralib turadi. Al-Nasrda qolishi klub uchun katta yutuq bo‘lib, jamoa kelajakda muhim natijalarga erishishni ko‘zlamoqda.

Объявлен новый контракт Криштиану Роналду с «Аль-Наср»
Звездный нападающий команды «Аль-Наср» Криштиану Роналду продолжит защищать честь этого клуба в ближайшие годы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В четверг было официально объявлено, что 40-летний португалец подписал новый трудовой контракт, рассчитанный до середины 2027 года. После обновления контракта с «Аль-Наср» пятикратный обладатель Золотого мяча оставил заявление на своих страницах в социальных сетях.
Он отметил, что начинается новая эпоха, чувства и мечты остаются неизменными, и призвал к созданию истории вместе. Криштиану Роналду выступает за команду «Аль-Наср» с начала 2023 года. Его предыдущая карьера проходила в Европе, где он играл за Манчестер Юнайтед, Ювентус, Реал Мадрид и Лиссабонский Спортинг.
Роналду выделяется в мире футбола своим высоким уровнем и опытом. Его пребывание в «Аль-Наср» является большим достижением для клуба, который нацелен на достижение важных результатов в будущем.