Pavlyuchenko: Bavariya Flamengoni mag‘lub etadi, chorakfinalga chiqadi
Sobiq “Spartak” futbolchisi Roman Pavlyuchenko “Flamenqo” va “Bavariya” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoalar Klublar Jahon Chempionati 1/8 final bosqichida yuzma-yuz keladi. Pavlyuchenko fikricha, “Bavariya” “Flamenqoni” mag‘lub etib, AQShda o‘tayotgan turnirda chorak finalga chiqadi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, munxenliklarning maydondagi darajasi juda yuqori, ular Janubiy Amerikadan bir jamoani oldin ham mag‘lub etgan va hozir ham muvaffaqiyat qozonishlari mumkin. Jamoa bir necha gol urib, g‘alaba qozonadi.
Shu sababli, u g‘alabani “Bavariya”ga berib qo‘yadi. “Flamenqo” va “Bavariya” o‘rtasidagi uchrashuv 29 iyun kuni Moskva vaqti bilan soat 23:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni matnli tarzda LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Uchrashuv g‘olibi chorak finalda “PSJ” yoki “Inter Mayami” jamoalaridan biri bilan bellashadi.
Shu tariqa, bu o‘yin katta qiziqish uyg‘otmoqda va futbol ixlosmandlari uchun muhim bosqich hisoblanadi. Jamoalarning harakati va natijasi hali aniqlanmagan bo‘lib, muxlislar bu uchrashuvni sabrsizlik bilan kutmoqda.

Павлюченко: Бавария победит Фламенго, выйдет в четвертьфинал
Бывший футболист "Спартака" Роман Павлюченко высказал мнение о матче между командами "Фламенго" и "Бавария". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команды встретятся в 1/8 финала Кубка мира клубов. По мнению Павлюченко, "Бавария" победит "Фламенго" и выйдет в четвертьфинал турнира, который проходит в США.
По его словам, уровень игры мюнхенцев очень высок, они уже ранее побеждали команду из Южной Америки и сейчас могут добиться успеха. Команда забьет несколько голов и одержит победу.
Поэтому он отдает победу "Баварии". Матч между "Фламенго" и "Баварией" начнется 29 июня в 23:00 по московскому времени.
Эту игру можно будет следить в текстовом формате на портале LiveResult. Победитель встречи встретится в четвертьфинале с одной из команд "ПСЖ" или "Интер Майами".
Таким образом, эта игра вызывает большой интерес и является важным этапом для футбольных болельщиков. Действия и результат команд пока не определены, и фанаты с нетерпением ждут этой встречи.