Genich Palmeyras va Botafogo o‘rtasidagi o‘yinni taxmin qildi
2025 yilgi klub jahon chempionatining 1/8 final bosqichida braziliyalik "Palmeiras" va "Botafogo" klublari o‘zaro kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin haqida futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlarini bildirdi. Genichning ta’kidlashicha, o‘yin juda qattiq kechadi. Umuman olganda, bu o‘yinda ko‘pdan ko‘p ikki ta gol uriladi, hatto natija bo‘yicha hech qanday gol ham bo‘lmasligi mumkin.
U "o‘yinda 1 yoki 2 ta gol bo‘lishi mumkin" degan fikrni yaxshi variant deb hisoblaydi. Bu fikr "RB Sport" nashri orqali tarqatildi. "Palmeiras" va "Botafogo" o‘rtasidagi uchrashuv 28 iyun kuni o‘tkaziladi.
Asosiy hakamning dastlabki furi 19:00 da Moskva vaqti bilan yangraydi. Ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi.
Ushbu o‘yin muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda, chunki har ikkala jamoa o‘z kuchini isbotlash niyatida.

Генич предсказал матч между Пальмейрасом и Ботафого
В 1/8 финала клубного чемпионата мира 2025 года бразильские клубы "Палмейрас" и "Ботафого" встретятся в очном поединке. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Константин Генич поделился своими мыслями об этой игре. По словам Генича, игра будет очень напряженной. В целом, в этой игре может быть забито много голов, даже может не быть ни одного гола.
Он считает, что вариант "в игре может быть 1 или 2 гола" является хорошим. Эта мысль была распространена через издание "RB Sport". Матч между "Палмейрасом" и "Ботафого" состоится 28 июня.
Первый свисток главного арбитра прозвучит в 19:00 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет представлена на сайте Liveresult.ru.
Эта игра ожидается с большим интересом со стороны болельщиков, так как обе команды намерены доказать свою силу.