Mladen Grgich, Krasnodar jamoasi yarim himoyachisi Nikita Krivtsovning agenti, mijozining kelajagi haqida savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Hozircha vaziyat tinch. Klub Nikita keyingi mavsum jamoada qolishini aytdi, uni qo‘yib yubormaydilar, deb agent so‘zlarini RB Sport portali keltirmoqda. Krivtsov 2021 yilda Krasnodarga qo‘shilgan.
O‘tgan mavsumda u barcha musobaqalarda jami 35 o‘yinda maydonga tushib, oltita gol urdi va ikki golga uzatma berdi. Krivtsovning amaldagi shartnomasi Krasnodar bilan 2029 yilgacha mo‘ljallangan. Transfermarkt mutaxassislari uning narxini to‘rt million yevroga baholashmoqda.
Nikita o‘z maydonida jamoaga muhim hissa qo‘shayotgan futbolchilardan biridir va klub uni kelajakda ham saqlab qolishni rejalashtirmoqda.

Крикцов останется в «Краснодаре», клуб принял официальное решение
Младен Гргич, агент полузащитника команды «Краснодар» Никиты Кривцова, ответил на вопрос о будущем своего клиента. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Пока ситуация спокойная. Клуб заявил, что Никита останется в команде на следующий сезон, его не отпустят, как передает слова агента портал RB Sport. Кривцов присоединился к «Краснодару» в 2021 году.
В прошлом сезоне он вышел на поле в 35 матчах во всех соревнованиях, забил шесть голов и отдал две голевые передачи. Действующий контракт Кривцова с «Краснодаром» рассчитан до 2029 года. Специалисты Transfermarkt оценивают его стоимость в четыре миллиона евро.